0

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.30 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090136232

2021-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos" aprašymas

2-as leidimas.

Tarptautinis bestseleris „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ aktualus ir naudingas jau ne vieną dešimtmetį. Pirmą kartą 1992 JAV išleista knyga yra įtraukta į geriausių saviugdos knygų 100-uką. Ji įkvėpė milijonus žmonių įveikti ribotą mąstymą, nepagrįstas baimes ir užgniaužtą kūrybingumą.

Ar kada nors troškote piešti, tapyti, rašyti, kurti muziką? Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ padės atrakinti savo prisnūdusį kūrybingumą ir svajones paversti realybe. Autorė tikina, kad kūrybinė išraiška yra natūrali gyvenimo kryptis. Ji siūlo išsamią 12 savaičių programą, padėsiančią atkurti jūsų kūrybingumą, išlaisvinti jį nuo daugybės blokų – riboto mąstymo, baimių, trukdymo sau, pavydo, kaltės, priklausomybių ir kitų trukdžių. Knygoje „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ rasite patarimų, kaip tuos trukdžius pakeisti kūrybingumu ir produktyvumu.

J. Cameron savo knygoje išsklaido daugeliui tokį būdingą frazės „Aš nepakankamai talentingas“ poveikį. Toks mąstymas stabdo begalę žmonių, o jį paleidus išsiskleidžia vidinis kūrėjas. Knygoje žingsnis po žingsnio mokoma požiūrio, kuris padės rasti savo kūrybos kelią, įveikti kliūtis, neleidžiančias rasti savo išraiškos formų, panaudoti iki tol neatrastus savo talentus, suprasti, kad niekada nėra per vėlu išpildyti savo svajones.

Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ demistifikuoja kūrybinį procesą, paversdama jį kasdienio gyvenimo dalimi. Čia nėra vietos saviplakai, abejonėms ir nerimui dėl laiko, pinigų ar palaikymo, siekiant savo svajonės. Knyga, padėjusi begalei žmonių atrasti savo paslėptus talentus, tikrai gali padėti ir jums.

„Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.“
Martinas Scorsese, kino režisierius

„Per pastaruosius dešimt metų tris kartus vykdžiau „Kūrėjo kelio“ programą ir kaskart išmokdavau kai ką svarbaus ir naujo apie save ir savo darbą. Tiesiog noriu parodyti, kokią didelę įtaką ji man padarė – pirmą kartą, kai vykdžiau programą, nusprendžiau ją pabaigus 1) nuvykti į Italiją ir išmokti italų kalbos, 2) nuvykti į Ašramą Indijoje ir 3) grįžti į Indoneziją ir mokytis iš seno gyduolio, kurį ten kartą sutikau. Mes visi žinome, kur tai mane nuvedė. Be „Kūrėjo kelio“ nebūtų „Valgyk, melskis, mylėk.“
Elizabeth Gilbert

Julia Cameron (g. 1948 m.) – amerikiečių rašytoja, menininkė. Kuria jau daugiau nei trisdešimt metų. Ji yra parašiusi 40 knygų, tarp jų ir grožinės literatūros kūriniai, ir bestseleriais tapusios patarimų knygos apie kūrybingumą. Jos knygos verčiamos į daugiau nei 35 kalbas, parduota per 4 milijonus egzempliorių visame pasaulyje. Ji kuria ir dainas, eiles, dirba teatre, televizijoje, kine.

Iš anglų kalbos vertė Rita Karklytė

Parašykite atsiliepimą apie "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Julia Cameron parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julia Cameron tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos" perkama kartu