0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga

11,30 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 11.3 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga" aprašymas

Knyga pasakoja apie kūrėjus Druskininkų krašte (A-K biogramos).Parašykite atsiliepimą apie "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga", kurią skaitytojams dovanoja Benjaminas Kondratas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Benjaminas Kondratas su knyga "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benjaminas Kondratas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūrėjų pėdsakais Druskininkų krašte, 10 knyga" perkama kartu