0

Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga

Informacija

Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga

  • Leidėjas: Benjaminas Kondratas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9786098031393

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga" aprašymas
Knyga pasakoja apie kūrėjus Jurbarko krašte.

Parašykite atsiliepimą apie "Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga, kurią skaitytojams dovanoja Benjaminas Kondratas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Benjaminas Kondratas su knyga Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benjaminas Kondratas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kūrėjų pėdsakais Jurbarko krašte D. II, 14 knyga" perkama kartu