-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.69 SoldOut

Knygos „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“ aprašymas

Metodinis leidinys XI-XII klasei.

Didžiąją dalį nuotraukų šiam leidiniui pateikė jauni 15-19 metų fotografai iš visos Lietuvos, dalyvavę respublikinėje vasaros jaunimo kūrybinėje stovykloje, Kauno moksleivių techninės kūrybos centro meninės fotografijos studijos "Kadras" veikloje, projekte "Fotografijos meno akademija". Jaunųjų autorių iliustracijos - akivaizdus įrodymas, kad šiuolaikinė technika ir teorinės žinios, kiekvienam pageidaujančiam leidžia sukurti puikios kokybės fotografijas, tinkančias ne tik asmeniniams albumams, bet ir fotografijos parodoms bei konkursams.


Parašykite atsiliepimą apie „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“, T. Kuzmina, J. Kuzminas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar T. Kuzmina, J. Kuzminas su knyga „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė T. Kuzmina, J. Kuzminas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kūrybinė fotografija. Fotografijos žanrai“ perkama kartu