0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybingumo ir inovacijų psichologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.89 SoldOut

Knygos "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija" aprašymas

Knygelė "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija" visų pirma ir skiriama studijuojantiems įvairius socialinius mokslus – psichologiją, edukologiją, vadybą, politologiją ir kt.

Pirmojoje jos dalyje išdėstytos svarbiausios šiuolaikinės psichologijos žinios apie inovacijų šaltinį – žmogaus kūrybingumą.
Antrojoje pateikiama taikomojo pobūdžio žinių ir praktinių rekomendacijų: trumpai aptariamos kūrybingumo vertinimo, jo lavinimo ir skatinimo galimybės, nagrinėjami galimi organizacijų kūrybinio potencialo didinimo būdai.Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Junona Almonaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Junona Almonaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūrybingumo ir inovacijų psichologija" perkama kartu