0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 22,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (4%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams


2021-04-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams" aprašymas

1994 m. pirmą kartą išleista britų urbanisto ir miesto studijų atstovo Charleso Landry’io (g. 1948) knyga „Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams“ (angl. The Creative City: A Toolkit for Urban Innovators). Tai vienas svarbiausių šiuolaikinio Europos miesto tyrinėjimų, neprarandantis aktualumo ir įsibėgėjus XXI amžiui. Kūrybinis miestas – tai atvira, tolerantiška ir liberali erdvė įvairių socialinių, kultūrinių, technologinių, verslo, meno, mokslo praktikų sklaidai, netikėtoms urbanistinėms sintezėms ir sinergijoms, spontaniškiems atradimams ir eksperimentams. Kūrybinis miestas – tai daugelio Europos ir pasaulio miestų siekiamybė, gairė, orientyras, nutiesiantis kelią jau įsisenėjusių ir įsišaknijusių bei naujai iškilusių ir menkai gvildentų problemų sprendimams. Ši Ch. Landry’io koncepcija teikia iš esmės naują perspektyvą ne tik Europos didmiesčių, bet ir mažesnių šio Senojo žemyno miestų šeimos narių gyvavimui bei atsinaujinimui dabar ir ateityje. Vilnius, Ryga, Talinas, Varšuva, Minskas ir daugelis kitų sostinių bei miestų jau nebėra garsiausių Europos didmiesčių šešėlyje – jie drąsiai ir atkakliai skinasi kelią kaip kultūros, kūrybiškumo ir inovacijų centrai, sulaukiantys viso pasaulio dėmesio. Landry’io koncepcija teikia puikių transformacijos ir pokyčio galimybių net kultūriškai niūraus ir kūrybiškai sustabarėjusio įvaizdžio gaubiamiems posovietiniams ir posocialistiniams miestams, todėl ji tokia aktuali Rytų ir Vidurio Europos urbanistinėms erdvėms. Kūrybinis miestas ir jo formavimas – neatsiejama šiuolaikinių kultūros ir kūrybinių industrijų dalis, sulaukianti solidžių teorinių ir empirinių tyrimų bei atvira naujoms įžvalgoms ir idėjoms, taip pat reikalaujanti netradicinių, šiuolaikinę realybę atitinkančių urbanistinių sprendimų.

Jovilė Barevičiūtė, knygos vertėjaParašykite atsiliepimą apie "Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerija ir kraštotvarka

Charles Landry parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Charles Landry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūrybinis miestas: priemonės miestų novatoriams" perkama kartu