0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybinių darbelių rinkinys

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 14,92 €*
Sutaupote: 8.43 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kūrybinių darbelių rinkinys


2021-07-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybinių darbelių rinkinys" aprašymas

Kiekvienas vaikas yra kūrėjas. Mažieji meistrai viską atlieka su dideliu noru ir džiaugsmu. Be abejo, jie dirba savarankiškai, tačiau tėvai arba pedagogai visada yra šalia, pasirengę jiems padėti.

Šiame „Kūrybinių darbelių rinkinyje“ pateikiama daug originalių idėjų ir praktiškų patarimų, gausiai iliustruotų piešiniais ir nuotraukomis. Rinkinį sudarė patyrę pedagogai, jau nemažai metų mokantys vaikus dailės paslapčių, daug padėjo ir profesionalūs menininkai. Visi pavyzdžiai buvo išbandyti vaikų per dailės užsiėmimus.

Linkime sėkmės ir įkvepiančio kūrybos džiaugsmo!


Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybinių darbelių rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūrybinių darbelių rinkinys, kurią skaitytojams dovanoja Deak Istvanne, Ilona Kiresne Vincze, Zambo Belane. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Deak Istvanne, Ilona Kiresne Vincze, Zambo Belane su knyga Kūrybinių darbelių rinkinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūrybinių darbelių rinkinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Deak Istvanne, Ilona Kiresne Vincze, Zambo Belane. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūrybinių darbelių rinkinys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūrybinių darbelių rinkinys" perkama kartu