0

Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 187
  • ISBN ar kodas: 9786098054018

2020-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas" aprašymas

Kūrybiškas žmogus mato pasaulį kitaip – kaip vietą, kupiną stebuklų, atradimų ir nuostabių galimybių.

Ar kada nors susimąstėte, jog kūryba – kur kas platesnė sąvoka nei tik piešimas ar eilėraščių rašymas?
Galbūt mes visi galime tapti kūrėjais, kuriančiais savo pačių gyvenimą? Kaip atrasti savo individualumą, savo kelią?

Šios knygos "Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas" autorius kalba apie tai, kaip svarbu išlaisvinti kiekvieno žmogaus kūrybiškumą, kaip išreikšti save kasdienėje veikloje ir rasti tame pasitenkinimą, saviraišką.
Nuolat besikeičiančiame dabarties pasaulyje kūrybiškumas reikalingas visiems: programuotojams ir prekybininkams, vaikus auginančioms mamoms ir įmonių vadovams... Ir, žinoma, visiems, kas nenori būti įsprausti į rėmus, stereotipus, bet mėgautis žaisminga ir džiugia gyvenimo tėkme.

Knygoje "Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas" pateikiama nemažai žymių žmonių gyvenimų pavyzdžių, teikiančių įkvėpimo išdrįsti gyventi savo gyvenimą kitaip – džiaugsmingai ir kūrybiškai.

Vertė Tadas Jurevičius, Andrius Rondomanskis

Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas, kurią skaitytojams dovanoja Osho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Osho su knyga Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Osho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kūrybiškumas: vidinių galių išlaisvinimas" perkama kartu