0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.99 SoldOut
Knygos "Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas" aprašymas

Vaikas dar nemoka vaikščioti, o jau sugeba pasileisti filmuką iš „YouTube“. Taip juokais apibūdinama alfa karta – dabartiniai ikimokyklinukai. Neįsivaizduojama, kokiame pasaulyje jie gyvens užaugę, tačiau neabejotinai aišku viena: jiems kūrybiškumas – gebėjimas kurti ką nors kokybiškai nauja – bus gyvybiškai būtinas.

Kūrybiškumą ugdantys užsiėmimai suskirstyti į grupes pagal jų pobūdį, veiklos specifiką ar siekiamus tikslus. Pateikiamus metodus laisvai galite keisti, perdaryti, adaptuoti ilgam užsiėmimui ar trumpai pertraukėlei, mokomam dalykui įsisavinti ar dėmesio sutelkimui. Pateiktos idėjos gali būti startinė pozicija saviems kūrybiškumo ugdymo pratimams prigalvoti. Išlaisvinkite savąjį kūrybiškumą ir kurkite!


  • Autorius: Gediminas Beresnevičius
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 21x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430068554

Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas, kurį parašė Gediminas Beresnevičius. Siūlome ne tik išsamų Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gediminas Beresnevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas" perkama kartu