0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybos komunikacija

Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 38,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūrybos komunikacija " aprašymas

Knygoje "Kūrybos komunikacija" pateikiamos Algio Mickūno paskaitos drauge su Tomo Kačerausko diskusijomis. Šis dviejų filosofijos profesorių dialogas – nelyginant prasmių sumuštinis: pokštai ir anekdotai, dzenbudistinės patirtys, fenomenologiniai svarstymai, tarpkultūriniai palyginimai, pasaulio prakalbinimai ir poetiniai įvardijimai. Visa tai veda veikiau praktiniais nei teoriniais kūrybos komunikacijos takais. Šioje atverstoje knygoje "Kūrybos komunikacija" – daugybė Mickūno kelionių po tolimiausius pasaulio kraštus detalių. Tai neįprastas vadovėlis – jame nėra mokyklinių tiesų, bet apstu klausimų apie mūsų buvimą pasaulyje.Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybos komunikacija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Algis Mickūnas, Tomas Kačerauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūrybos komunikacija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūrybos komunikacija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūrybos komunikacija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūrybos komunikacija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algis Mickūnas, Tomas Kačerauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūrybos komunikacija " perkama kartu