0

Kūrybos visuomenė (2-oji laida)

  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,59 €
Kaina knygyne: 24,49 €*
Sutaupote: 5.90 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Kūrybos visuomenė (2-oji laida)

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9786094760037

2020-10-31 18.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybos visuomenė (2-oji laida)" aprašymas

2-oji laida papildyta dviem priedais.

Monografijoje nagrinėjama kūrybos visuomenės koncepcija. Analizuojamos kūrybos ir kultūros sampratos, kultūrinė bei kūrybinės industrijos, kūrybingumo valdymas ir gyvenimo būdas kūrybingose aplinkose, kūrybos ekologija, kūrybos etika, kūrybos geografija, kūrybos regionai, kūrybinis miestas, kūrybos ir pramogų santykis, kūrybiniai politikos aspektai, socialiniai kūrybos pjūviai, technologijų vaidmuo kūrybinėse aplinkose, kūrybinis tapatumas, kūrybinis dialogas. Kritikuojamos empirinės prieigos kūrybiškumo atžvilgiu, iškeliami alternatyvūs kūrybingumo rodikliai, pateikiami kūrybos fenomenologijos apmatai.

TOMAS KAČERAUSKAS - Vilniaus Gedimino technikos universiteto Filosofijos ir politologijos katedros profesorius.
Monografijų "Filosofinė poetika" (2006), "Tikrovė ir kūryba" (2008), "Individas istorinėje bendrijoje" (2011) ir romano "Arkada" (2006) autorius, išvertęs M. Heideggerio Būtį ir laiką (2014) bei paskelbęs per 100 straipsnių lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, lenkų, slovakų, ukrainiečių kalbomis Lietuvoje ir užsienyje.

„Tai pirmasis bandymas Lietuvoje ir ne tik Lietuvoje visapusiškai apibendrinti bei įprasminti kūrybos visuomenės problematiką aukščiausiu mokslinės refleksijos lygiu. Dėl to monografija yra unikali ir vertinga pasaulinio mokslo mastu, nes kūrybos visuomenė - tai bundančios postmodemios ateities problema, kurios link mokslinio suvokimo ir supratimo takai tikrai dar nėra praminti. Labai įdomūs pasažai apie kūrybą ir kūrybiškumą egzistencialistiniu, etiniu, fenomenologiniu, hermeneutiniu ir kitais filosofiniais bei aplinkfilosofiniais nušvitimais, įžvalgomis ir paradoksais; anot autoriaus, kūrybinė veikla randasi iš niekiškojo kreacialo, kuris autoriaus metodologijoje atlieka pamatinio „atomo" vaidmenį kaip kasdieniškiausias ar banaliausias kūrybos fenomenas. Šis T. Kačerausko atradimas arba kreacialo konstrukcija yra turbūt originaliausias teorinis ir metodologinis pasiekimas, kertinis akmuo ar teorinis audinys konceptualiajai knygos kompozicijai. Drįstu teigti, kad tai viena iš geriausių pastaruoju metu parašytų originalių monografijų Lietuvoje, o jos mokslinis vaidmuo tikrai peržengia nacionalines ribas."
Prof. dr. Arūnas Augustinaitis

„Tomo knyga pabrėžia būtinybę socialinės ir politinės filosofijos požiūriu kalbėti apie kūrybinės klasės raidą, jos generuojamus naujus socialinius ir ekonominius santykius, atveriamas perspektyvas ir politinius kūrybinės visuomenės iššūkius. Kūrybinės klasės ir kūrybinės visuomenės formavimasis yra modernybės projektų tęsinys ir gali būti mąstomas sąsajose su komunikaciniais tinklais bei nauja viešo komunikacinio proto raidos pakopa."
Prof. dr. Gintautas Mažeikis

„Monografijoje šalia griežto mokslinio stiliaus rasime anekdotų, humoro, lyrinių nukrypimų, palyginimų ir gretinimų. Knygos nauda lengvai įžvelgiama - galimybė naudotis ja Lietuvoje populiarėjančiose kūrybinių industrijų studijose, perspektyva paskatinti mokslinę diskusiją, toliau plėtojant monografijos autoriaus aktualizuotą kūrybinių industrijų individualumo ir masiškumo, vieneto ir tiražo priešpriešos analizę ir puikias įžvalgas."
Prof. d r. Žygintas Pečiulis

Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybos visuomenė (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Tomas Kačerauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kūrybos visuomenė (2-oji laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kūrybos visuomenė (2-oji laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kūrybos visuomenė (2-oji laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kūrybos visuomenė (2-oji laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Kačerauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kūrybos visuomenė (2-oji laida)" perkama kartu