0

Pirkėjų atsiliepimai

Kuždesių tinklas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 10,69 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 5,50 € (34%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-11 Jolanta

WOW nereali!


2022-05-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kuždesių tinklas" aprašymas

The New York Times bestseleris „Kuždesių tinklas“.

Slouna, Ardė ir Greisė jau daug metų dirba bendrovėje „Truviv“. Tipiškos karjeros moterys karštligiškai bando suderinti darbą, motinystę, žmonų ir draugių vaidmenis. Daro dviejų valandų pertrauką, kad suguldytų nakčiai vaikus, vietoj pietų lieja prakaitą sporto salėje ir užmiega nešiojamiesiems kompiuteriams svilinant šlaunis. Yra kompetentingos, bet vis dar per menkai vertinamos.

Netikėta bendrovės vadovo mirtis atveria galimybę šį postą užimti tiesioginiam jų viršininkui Eimzui Garetui. Kiekvienos santykiai su Eimzu skirtingi, tačiau nuomonė apie jo paaukštinimą vienoda. Jis – niekingas priekabiautojas.

Daugybę metų moteris gelbėjo kuždesių tinklas. Jos perduodavo vienos kitoms močiučių patarimus, kaip palengvinti mėnesinių skausmus, įspėdavo vienos kitas nepalikti gėrimo be priežiūros, neatidaryti durų nepažįstamiems, nelikti su jais toje pačioje patalpoje. Viena kitai pažymėdavo minas ir paragindavo jas apeiti, kad nė viena nesprogtų. Jas saugojo ne tik įspėjimai, bet ir gebėjimas laikyti tuos įspėjimus paslaptyje.

Tačiau laikai pasikeitė.

Mums nusibodo kuždėti, nes pagaliau ką mums slėpti? Kiekviena turime savo pasakojimą. Ar tai, kad prabilsime, mums kainuos? Galbūt. Bet gal kainuos ir jiems.

„Nuostabus ir aktualus romanas... Iš dalies primena intriguojantį serialą (viena veikėja saugo didžiulę paslaptį), iš dalies – teisinį trilerį (ištraukos iš apklausų leidžia užbėgti įvykiams už akių ir žvilgtelėti į istorijos pabaigą). Tarsi serialo „Nekaltas melas“ („Big Little Lies“) ir 2017-aisiais pasirodžiusio seksualiniu priekabiavimu apkaltintų žymių žiniasklaidos ir pramogų verslo atstovų sąrašo derinys.“
The New York Times

Chandler Baker gyvena Ostine, Teksase su vyru ir dukrele, dirba teisininke įmonėje. „Kuždesių tinklas“ jos pirmoji knyga suaugusiems. Chandler yra paaugliams skirto trilerio „Gyva“ (Alive) ir knygų serijos „Vidurinės siaubai“ (High School Horror) autorė.


 • Pavadinimas originalo kalba: Whisper Network
 • Autorius: Chandler Baker
 • Leidėjas: BALTO leidybos namai
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 352
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094871450
 • Vertėjas: Jurgita Jagminaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-11

WOW nereali!

2021-06-07

Ši knyga išties patraukli ir parodo daugiau nei bet kuri kita mano perskaityta knyga, kas yra moteris ... ir kartais ji nėra graži. Ši knyga dažnai pykdo, liūdina, tačiau duoda ir labai svarbų suvokima savo kaip moters galiai. Rekomenduoju visoms skaitytojoms.

Parašykite atsiliepimą apie "Kuždesių tinklas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kuždesių tinklas", Chandler Baker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chandler Baker su knyga "Kuždesių tinklas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kuždesių tinklas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chandler Baker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kuždesių tinklas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kuždesių tinklas" perkama kartu