0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 11.79 SoldOut
Knygos "Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos" aprašymas
Naujoji garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga „Kuzkina mat: didžiojo dešimtmečio kronika“, parašyta tęsiant geriausias populiariųjų knygų „Ledlaužis“ ir „Akvariumas“ tradicijomis – tai milžiniška istorinė XX a. šeštojo dešimtmečio pabaigos –septintojo dešimtmečio pradžios įvykių rekonstrukcija, kai SSRS ir JAV priešprieša atvedė žmoniją prie Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, per plauką nuo globalinės branduolinės katastrofos pražūties.


Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus tų laikų faktus ir įvykius į vientisą mozaiką, autorius pasakoja apie tikrąsias Berlyno ir Karibų krizių priežastis, nutylimas oficialiosios propagandos, politikų ir istorikų tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje. Šie įvykiai tapo XX a. antrosios pusės kulminacija ir nulėmė istorinį Sovietų Sąjungos bei komunistinės ideologijos likimą.


„Kuzkina mat: didžiojo dešimtmečio kronika“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinius įvaizdžius ir mitus apie XX a. vidurio svarbiausių įvykių varomąsias jėgas ir priežastis. Tai knyga apie politines intrigas ir kovą dėl valdžios SSRS vadovybės viduje, apie dviejų didžiųjų valstybių ir jų specialiųjų tarnybų priešpriešą, apie slaptas žvalgybines operacijas ir apie žmones, stūmusius žmoniją į pražūtį ir ją gelbėjusius.


Iš rusų kalbos vertė Daina Kasnikovskienė

  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010538

Parašykite atsiliepimą apie "Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos, kurią skaitytojams dovanoja Viktoras Suvorovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktoras Suvorovas su knyga Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Suvorovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos" perkama kartu