0

Pirkėjų atsiliepimai

Kvankos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-01 Daiva K.

Skaičiau su anūkais ir kartu juokėmės balsu. Nuostabi knyga. Tai pirmoji mano skaityta Dahlo knyga.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.79 SoldOut

Knygos "Kvankos" aprašymas

Ponas ir ponia Kvankos nuolat krečia vienas kitam šlykščias šunybes. Galvą guldau, kad bjauresnių žmogėnų nesi matęs. Jie niekada nesiprausia, gaudo paukščius pyragui su paukštiena ir nekenčia vaikų. Perskaityk knygą ir sužinosi, kokią šunybę iškirto šlykštūnams Kvankoms paukštis Rubuilis su beždžionių Marmanosių šeima.


"Kvankos" – nauja humoristinė anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga, pasakojanti apie nepaprastus, juokingus dviejų keistuolių nuotykius. Tiems, kas skaitė kitas šio rašytojo knygas – "Stebuklingieji Džordžo vaistai", "Čarlis ir šokolado fabrikas", "Matilda", "Raganos", "DGM", "Nuostabusis ponas Lapinas", – tikrai patiks ir ši, šmaikščiai ir juokingai parašyta, knyga. Lietuvių kalba "Kvankos" leidžiamos pirmą kartą.Vertė Danguolė Žalytė


  • Autorius: Roald Dahl
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883456

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-01

Skaičiau su anūkais ir kartu juokėmės balsu. Nuostabi knyga. Tai pirmoji mano skaityta Dahlo knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Kvankos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kvankos", kurį pristato Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų "Kvankos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kvankos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kvankos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kvankos" perkama kartu