0
Kvantinė mechanika
22.39 OutOfStock

Kvantinė mechanika

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Kvantinė mechanika

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786094598654

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Fizikos šaka kvantinė mechanika atsirado tiriant elektronų judėjimą atomuose. Ji ne tik sėkmingai aprašė jų spektrus, bet ir išsiplėtė j daugelj kitų mikropasaulj tiriančių sričių: molekulių, kristalų, ele-mentariųjų dalelių tyrimus. Pastaruoju metu ji sudaro populiarios na-nofizikos pagrindą. Dabar sunku įsivaizduoti fiziką, kuris nesuprastų kvantinės mechanikos pagrindų, - ar nemokėtų spręsti paprasčiausių jos uždavinių.

Šis vadovėlis "Kvantinė mechanika" skirtas išmokyti studentą naudotis matematiniu kvan¬tinės mechanikos aparatu, kartu supažindinti jj su neįprastomis jos sąvokomis ir padėti geriau suprasti mikropasaulio dėsnius.

Vadovėlio autorius profesorius Algirdas Matulis - fizikas teoretikas, aktyviai dirbantis kietojo kūno ir nanofizikos srityse, - nemažai laiko skaitė paskaitas Vilniaus, Vytauto Didžiojo bei Edukologijos universi-tetų fizikos fakultetų studentams, šių paskaitų pagrindu atsirasdavo knygos. Algirdas Matulis yra parašęs knygas Šiltųjų elektronų teorija (1990), Elektrodinamika (2001), Kietojo kūno fizika (2002), Kompleksi¬niai skaičiai ir funkcijos (2003), Pasakojimai apie aukštąją matematiką (2016), Hidrodinamika (2014), C, C++ ir OOP (2005), kurios sulaukė šiltų jo kolegų mokslininkų ir studentų atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu