⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kvantinė mechanika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 22.39 SoldOut

Knygos "Kvantinė mechanika" aprašymas

Fizikos šaka kvantinė mechanika atsirado tiriant elektronų judėjimą atomuose. Ji ne tik sėkmingai aprašė jų spektrus, bet ir išsiplėtė j daugelj kitų mikropasaulj tiriančių sričių: molekulių, kristalų, ele-mentariųjų dalelių tyrimus. Pastaruoju metu ji sudaro populiarios na-nofizikos pagrindą. Dabar sunku įsivaizduoti fiziką, kuris nesuprastų kvantinės mechanikos pagrindų, - ar nemokėtų spręsti paprasčiausių jos uždavinių.

Šis vadovėlis "Kvantinė mechanika" skirtas išmokyti studentą naudotis matematiniu kvan¬tinės mechanikos aparatu, kartu supažindinti jj su neįprastomis jos sąvokomis ir padėti geriau suprasti mikropasaulio dėsnius.

Vadovėlio autorius profesorius Algirdas Matulis - fizikas teoretikas, aktyviai dirbantis kietojo kūno ir nanofizikos srityse, - nemažai laiko skaitė paskaitas Vilniaus, Vytauto Didžiojo bei Edukologijos universi-tetų fizikos fakultetų studentams, šių paskaitų pagrindu atsirasdavo knygos. Algirdas Matulis yra parašęs knygas Šiltųjų elektronų teorija (1990), Elektrodinamika (2001), Kietojo kūno fizika (2002), Kompleksi¬niai skaičiai ir funkcijos (2003), Pasakojimai apie aukštąją matematiką (2016), Hidrodinamika (2014), C, C++ ir OOP (2005), kurios sulaukė šiltų jo kolegų mokslininkų ir studentų atsiliepimų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvantinė mechanika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fizika. Astronomija

Algirdas Matulis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvantinė mechanika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvantinė mechanika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvantinė mechanika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvantinė mechanika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Matulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvantinė mechanika" perkama kartu