⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Teologinis leidinys "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai" - tai jau ketvirtasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys.

Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo, nes gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.


Knygoje "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai" pateikti trys skirtingi būdai, kaip susidurdami su mokslo iššūkiu žmonės ieško atsakymų į įvairius jiems rūpimus egzistencinius klausimus.


Ar mokslas teikia faktus, o religija tik nuomones? Ar Visatoje yra ženklų, rodančių, kad ją sukūrė Kūrėjas? Ar mokslininkas gali tikėti stebuklais ir melstis?

Johnas Polkinghorne'as (g. 1930), Kembridžo universiteto matematinės fizikos profesorius, 1982 m. tapęs anglikonų dvasininku, jau daug metų domisi teologijos ir mokslo sąveika ir šioje knygelėje į šiuos fundamentalinius klausimus atsako paprastai, aiškiai, gyvai ir nuoširdžiai."Būdamas mokslininkas ir anglikonų dvasininkas, stengiausi suprasti, kaip vienas su kitu susiję mokslinis ir religinis požiūriai į pasaulį. Ar mums reikia kurį nors iš jų rinktis, ar vis dėlto jie vienas kitą papildo taip, kad kartu teikia pilnatviškesnį vaizdą nei kiekvienas atskirai? Manau, mums reikia mokslo ir religijos ir jie gali vienas kitam pasakyti daug svarbių dalykų. Tikiuosi, kad ši knygelė padės šį pokalbį įsitraukti ir kitiems. Mėgstu sakyti, jog esu "dviakis", žvelgiu į tikrovę iš dviejų - mokslo ir religijos - perspektyvų. Toks regėjimas padeda man pamatyti daugiau nei žiūrint tik kuria nors viena akimi."

Johnas PolkinghorneIš anglų kalbos vertė Gedinimas ŽukasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

John Polkinghorne pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Polkinghorne tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu