TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kvėpavimas į marmurą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-13 Rasa

Tikrai paliečianti knyga, man labai patiko, rekomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.29 SoldOut

Knygos "Kvėpavimas į marmurą " aprašymas

Lauros Sintijos Černiauskaitės „Kvėpavimas į marmurą“ pelnytai laikomas vienu geriausių šiuolaikinės lietuvių literatūros romanų. Vos pasirodžiusi knyga sulaukė palankių ir skaitytojų, ir literatūros kritikų atsiliepimų. Jau tris kartus lietuvių kalba išleistas pasakojimas apie problemiško vaiko gyvenimą jį įvaikinuosioje šeimoje išlieka aktualus ir šiandien. Šis daugiasluoksnis romanas – nepaprastai talpus. Jis apima šeimos dramą, įtemptus vyro ir moters santykius ir pasakoja apie neišnaudotą artumą, nesuteiktą meilę ir širdies šilumos ilgesį.

Toli nuo miesto triukšmo vienkiemyje gyvenantys inteligentai Izabelė ir Liudas nusprendžia įsivaikinti sunkaus charakterio berniuką. Jų pastangos įsileisti naują šeimos narį ir suteikti jam vietą prie jaukaus šeimos židinio atveria jų pačių vidines žaizdas ir išryškina šeimos ir jos narių psichologinę dramą.


Sudėtingi ir skausmingi tarpusavio santykiai tarp vyro, žmonos, jų sūnaus Gailiaus ir įvaikinto berniuko Iljos atskleidžia užslėptą žmogaus jausmų ir emocijų gelmę. Sunkiai sergančio Gailiaus branda ir išmintis, motinos Izabelės aistrų ir išgyvenimų verpetas, sudėtingi šeimos narių tarpusavio ryšiai, atsakomybė už save ir kitą, nuolatinės dvejonės ir viską naikinantis kaltės jausmą sukuria nepaprastą romano nuotaiką.


2006 m. pasirodęs kūrinys „Kvėpavimas į marmurą“ – pirmasis Lauros Sintijos Černiauskaitės romanas, tačiau ne pirmoji jos knyga. Iškart pasirodęs, šis romanas susilaukė pripažinimo – Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas ją įvardijo kaip vieną iš dvylikos kūrybiškiausių tų metų knygų. 2009 m. kūrinys apdovanotas Europos Sąjungos literatūros premija ir išverstas į italų, bulgarų ir slovėnų kalbas.


2018 m. pagal šį romaną režisierė Giedrė Beinoriūtė sukūrė to paties pavadinimo juostą. Anot kūrėjos, ją žavi Lauros Sintijos Černiauskaitės kuriamų veikėjų charakteriai, kurie dažnai būna gyvi, neteisūs ir netobuli. Bet tai leidžia juos atpažinti, kasdien sutikti gatvėje – taip jų istorijos asmeniškesnės, lengviau išgyvenamos.


Knygos autorė Laura Sintija Černiauskaitė – lietuvių rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Jos kūryba apdovanota jaunųjų filologų konkurse už geriausią moksleivišką prozą, jos pjesės taip pat susilaukė įvertinimo - buvo statomos Valstybiniame jaunimo teatre. Rašytoja apdovanta Antano Vaičiulaičio ir Jurgos Ivanauskaitės vardo premijomis.


Kiti taip pat domėjosi


2021-09-13

Tikrai paliečianti knyga, man labai patiko, rekomenduoju

2021-08-27

Nuostabi knyga iš ties, net privertė keliose vietose susigraudinti, knyga kupina emocijų, santykių tarpusavyje, tarp šeimos narių ir jausmų kaip jie jaučiasi tam tikrose situacijose, man labai patiko skaityti, rekomenduoju ir jums

2021-08-11

Dar tik pirmoji Lauros Sintijos Černiauskaitės romanas, bet tokia superinė, laukiu daugiau šedevrų

2021-07-19

Wow koks romanas, tikrai vertas dėmesio, negalėjau atsitraukti nuo jos

2021-07-18

Nuostabi knyga, labai rekomenduoju kiekvienam

Parašykite atsiliepimą apie "Kvėpavimas į marmurą "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kvėpavimas į marmurą ", Laura Sintija Černiauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Sintija Černiauskaitė su knyga "Kvėpavimas į marmurą " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kvėpavimas į marmurą " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Sintija Černiauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kvėpavimas į marmurą " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kvėpavimas į marmurą " perkama kartu