TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kvėpavimas

3.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-11-01 JK

Anglies dioksido, azoto oxido poveikiai labai gerai paaiškinti. Labai verta paskaityti.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 15.949 SoldOut

Knygos "Kvėpavimas" aprašymas

James Nestor „Kvėpavimas“ – „New York Times“ bestseleris, kurį perskaitę niekada nebekvėpuosite kaip anksčiau. Remdamasis pulmonologijos, psichologijos, biochemijos ir žmogaus fiziologijos tyrimais autorius keičia mūsų supratimą apie dalyką, kuris laikomas įgimtu gebėjimu.

Senas ar jaunas, lieknas ar apkūnus, linksmas ar liūdnas – nesvarbu, koks esate šiandien. Visus mus vienija bendras gebėjimas – mes kvėpuojame. Ir dietos, mokslai bei sportas tampa nereikšmingi, jei nemokate kvėpuoti. Deja, žmogus to nebemoka.

Ir kas gi čia tokio sudėtingo? Įkvepi, iškvepi ir tai kartoji dešimtis tūkstančių kartų per dieną. Tačiau James Nestor teigia, kad mūsų įkvėpimai tampa paviršutiniški, greiti, netaisyklingi, dėl to kenčia sveikata ir gyvenimo kokybė. Apie visa tai ir kalbama mokslo populiarinimo žanro bestseleryje „Kvėpavimas“.

Knygos autorius pats dalyvavo kvėpavimo technikų eksperimentuose ir juos aprašė. Jis kreipėsi į įvairių sričių specialistus ir prašė ištirti su kvėpavimu susijusius ir daug šimtmečių gyvavusius tikėjimus. Žurnalistas James Nestor ieškojo atsakymo, kada ir kodėl praradome gebėjimą taisyklingai kvėpuoti. Jis apsilankė archeologinių kasinėjimų vietose, dainavimo mokyklose, užterštuose didmiesčiuose. Susitiko su senovines praktikas įvaldžiusiais kvėpavimo meistrais ir mokslininkais ir šiandien mums siūlo daugybę atsakymų.

Autoriaus teigimu, kvėpavimo įgūdžius galime susigrąžinti, o tuo pačiu pagerinti savo gyvenimo kokybę, organų veiklą ir išgydyti įvairias ligas. Knyga „Kvėpavimas“ apjungia modernią mediciną, senovines praktikas ir asmeninius žurnalisto James Nestor eksperimentus. Įžvalgos ir atradimai jaudina! Knygos pabaigoje rasite patarimų rinkinį ir įvairių kvėpavimo technikų, kurias galėsite praktikuoti.

Žmonija jau suvokė, kad daugiau dėmesio reikia skirti mitybai, atrado mankštos naudą, suprato gero miego svarbą. Dabar metas atsigręžti į kvėpavimą.

James Nestor – žurnalistas, rašantis leidiniams „Outside magazine“, „Men's Journal“, „Scientific American“, „Dwell magazine“, „National Public Radio“, „The New York Times“ ir kitiems. Prie knygos „Kvėpavimas“ jis dirbo septynerius metus. Leidinys jau verčiamas į daugiau nei trisdešimt kalbų.

Sudomino trumpas aprašymas? Norite išmokti kvėpuoti? Kviečiame knygą įsigyti internetu! Įvairaus žanro kūriniai vilioja geromis kainomis. Įvairių siužetų knygų apie įdomius veikėjus ar dalykinės literatūros visada pigiau nusipirksite išpardavimų ir akcijų metu. Aprašymai, santraukos, ištraukos ir puslapių skaičius – detalės, padedančios įvertinti turinį ir apimtį. Reikia paskatinimo? Pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis!


  • Geriausia 2020-ųjų „National Public Radio“ knyga

  • Pavadinimas originalo kalba: Breath: The New Science of a Lost Art
  • Autorius: James Nestor
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094802362
  • Vertėjas: Elena Macevičiūtė, Eduardas Macevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-01

Anglies dioksido, azoto oxido poveikiai labai gerai paaiškinti. Labai verta paskaityti.

2021-09-18

2021-06-28

Ši knyga turi keletą labai svarbių idėjų, tačiau jos iki galo taip ir neišgvildenamos, dažnai nukrypstama į nereikalingus asmeninius anekdotus. Kai kurios idėjos yra pavojingos. Autroius kalba apie oro, kuriame gausu anglies dioksido, įkvėpimą kaip daugelio ligų gydymą. Bijau, kad kai kurie žmonės, perskaitę šią knygą, išbando savo jėgas gydydamiesi anglies dvideginiu ir susiduria su šalutiniu poveikiu..

Parašykite atsiliepimą apie "Kvėpavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

James Nestor pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvėpavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvėpavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvėpavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvėpavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Nestor tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvėpavimas" perkama kartu