⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas

Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas" aprašymas

Ši knyga „Kvėpavimo sistemos priežiūra: tyrimai ir gydymas“ parašyta sveikatos priežiūros specialistams, kurie rūpinasi pacientais, sergančiais kvėpavimo sistemos ligomis. Kvėpavimo sistemos ligų yra daugybė, taigi knyga nagrinės tik labiausiai paplitusias. Daugiau kaip 30 % pacientų, kurie kasmet apsilanko pas bendrosios praktikos gydytoją, serga kokia nors kvėpavimo organų liga (Fischer et al. 2005, Van Dujin et al. 2007). Dažniausios problemos – nekomplikuotos viršutinių kvėpavimo takų infekcijos (peršalimas) ir bronchitas (Fischer et al. 2005).

Šioje knygoje „Kvėpavimo sistemos priežiūra: tyrimai ir gydymas“ nagrinėsiu ir ūmines, ir lėtines ligas. Kvėpavimo sistemos ligos pagal savo pobūdį taip pat skirstomos į restrikcines ir obstrukcines. Obstrukcinė liga pažeidžia plaučio audinį arba sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą. Pacientas gali įkvėpti, bet jam sunku efektyviai iškvėpti, todėl jis jaučia dusulį. Tipiškų obstrukcinių ligų pavyzdžiai – lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) ir astma. Žmonės, sergantys restrikcinėmis ligomis, negali pilnai pripildyti plaučių dėl plaučių pakitimų. Tipiškų restrikcinių ligų pavyzdžiai – intersticinė plaučių liga (pavyzdžiui, idiopatinė plaučių fibrozė) ir hipoventiliacijos sindromas.

Pirmame skyriuje skaitytojas ras kvėpavimo sistemos apžvalgą. Keliuose skyriuose nagrinėsime anamnezės rinkimą, fizinį ištyrimą ir papildomus tyrimus, kuriuos reikia atlikti pacientui su nediagnozuota kvėpavimo sistemos liga. Taip pat mes aptarsime kai kurių ligų etiologiją, tyrimus ir gydymą. Vėliau seks skyrius apie kvėpavimo sistemos ligų farmakologiją. Galiausiai – aptarsime pereinamąją priežiūrą, „ligoninę namie“ ir priežiūrą gyvenimo pabaigoje.

Šioje knygoje „Kvėpavimo sistemos priežiūra: tyrimai ir gydymas“ laikomasi holistinio ir praktinio požiūrio į sergančiojo kvėpavimo sistemos liga priežiūrą. Daugumoje skyrių yra mažiausiai viena užduotis skaitytojui bei kitų šaltinių sąrašas. Kad būtų lengviau orientuotis, p. ix pateiktas santrumpų sąrašas, o p. 119 žodynėlis.


  • Autorius: Deborah Duncan
  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098215359

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Deborah Duncan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Deborah Duncan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvėpavimo sistemos priežiūra. Tyrimai ir gydymas" perkama kartu