0

Kvėpuoju (2-oji laida)

  • Nuolaida knygai -47%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-02-11 Adolfina

Na, nezinau iki kokio lygio tai galima vadinti tikra literatura, bet man paliko ispudi. Skaudi, ziauri moteriska poezija.

Informacija

Kvėpuoju (2-oji laida)

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789986398585

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvėpuoju (2-oji laida)" aprašymas

Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė - serijos "Pirmoji knyga" poezijos laureatė.

"Esu sovietmečio vaikas: nutildytas, įbaugintas, patyręs prievartos ir atskirties išbandymus. Kartu esu gaivalinga, maištinga paauglė. Atvira, ieškanti, kurianti moteris. Auganti ir auginanti mama. Mylimoji, dukra ir sesuo. Esu einanti savęs pažinimo, įgalumo, vienovės link, stiprėjant tikėjimui, kad tai ir yra kelionė Namo.

Gimiau 1981 m. liepos 17 d. Augau Jurbarko rajone Dudiškių kaime prie Panemunės pilies – ant aukšto Nemuno šlaito, nuo kur vėrėsi atviras, gražus, gyvas pasaulis ir kur susiėjo daugelio mano protėvių istorijos. Baigiau Jurbarko A. Giedriaus-Giedraičio gimnaziją. Studijuodama lituanistiką Vilniaus universitete, ėmiau gilintis į moteriškumo raišką šiuolaikinėje literatūroje, kultūroje ir visuomenėje. Tai svarbiausia mano tyrinėjimų, domėjimosi ir išgyvenimų tema – iš jos pradėjau auginti daktaro disertaciją. Tapusi mama, įžengiau į motinystės pasaulį, kuriame pradėjau plėtoti naujas veiklas: paskaitas, seminarus, renginius. Kartu su bendramintėmis įsteigėme VšĮ Prieraišiosios tėvystės centrą, Dulų asociaciją.
Per tą laiką susitikau ir su intensyviausiomis virsmų akimirkomis: patyriau, kaip gimstama ir kaip mirštama. Tai mane daug ko išmokė."

Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė

2017-02-11

Na, nezinau iki kokio lygio tai galima vadinti tikra literatura, bet man paliko ispudi. Skaudi, ziauri moteriska poezija.

Parašykite atsiliepimą apie "Kvėpuoju (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kvėpuoju (2-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė su knyga Kvėpuoju (2-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kvėpuoju (2-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kvėpuoju (2-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kvėpuoju (2-oji laida)" perkama kartu