0

Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant

  • Nuolaida knygai -35%
Internetu: 6,39 €
Knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3.30 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x9, minkšti vršeliai
  • Puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786094690648

2020-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pabudimas čia ir dabar kiekvienam.

Nuo pat laikų pradžios žmonija ilgisi pažinti tikrąją savo prigimtį ir rasti ilgalaikę laimę. Aibė Tiesos ieškotojų iš visos širdies stengiasi visiškai išsivaduoti, pabusti ir nušvisti. Tačiau tokia sėkmė, regis, juos aplanko itin retai.

„Kvietimas į laisvę“ veda į autentišką pabudimą, kurio daugelis ieškotojų siekia iki šios dienos. Knyga „Kvietimas į laisvę“ yra glausta, paprasta ir nuoširdi – didžiausias jūsų gyvenimo atradimas. Atverskite šią knygelę…

IŠTRAUKA

„Kvietimas į laisvę“ itin aiškiai ir tiesiai kreipia mus į Savęs pažinimą. Unikalus knygelės turinys spontaniškai užgimė per atvirą Mudžio satsangą Rišikeše, Indijoje, 2017 metais. Ištartas paprastais žodžiais, bet nepaprastas savo galia atskleisti Tikrovę – nekintančią ir negimusią sąmonę, kuria esame – Kvietimas įsižiebė tūkstančių viso pasaulio ieškotojų širdyse.

Mudžio užuominos lengvai prasiskverbia per paviršines skraistes, kurios iš pažiūros dengia žmogaus Esmę, ir greitai sugrąžina jo protą į šaltinį, tai yra širdį. Šias užuominas šiandienos ieškotojai atpažįsta kaip šviežią ir palankią Dievo – Begalinės Esaties – malonę.

Kiekviena šioje knygoje pateikta gairė yra būtina ir jos reikia besąlygiškai laikytis. Įsileiskite Mokytojo žodžius į širdį. Išgirskite juos ir pajuskite, kaip jie rezonuoja jūsų esybės gelmėse, iš kur jie ir atsklido. Neskubėkite pirmyn, kol vidumi neišjausite, neperprasite ir nepatvirtinsite kiekvieno sakinio.

Saugokitės proto tendencijų abejoti, interpretuoti ir iškraipyti. Stebėkite, su kokiu lengvumu ir paprastumu – tarsi vanduo į vandenį – į jus srūva pamokymai.

Kai Kvietimas jumyse pražys, stenkitės kuo dažniau patvirtinti jį savo širdies džiaugsmui. Bet kokios miglos prasisklaidys, kai prigimta jūsų Esmė atsiskleis jums kaip visa, kas egzistuoja.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu