0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3.90 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant


2021-06-30 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant" aprašymas

Pabudimas čia ir dabar kiekvienam.

Nuo pat laikų pradžios žmonija ilgisi pažinti tikrąją savo prigimtį ir rasti ilgalaikę laimę. Aibė Tiesos ieškotojų iš visos širdies stengiasi visiškai išsivaduoti, pabusti ir nušvisti. Tačiau tokia sėkmė, regis, juos aplanko itin retai.

„Kvietimas į laisvę“ veda į autentišką pabudimą, kurio daugelis ieškotojų siekia iki šios dienos. Knyga „Kvietimas į laisvę“ yra glausta, paprasta ir nuoširdi – didžiausias jūsų gyvenimo atradimas. Atverskite šią knygelę…

IŠTRAUKA

„Kvietimas į laisvę“ itin aiškiai ir tiesiai kreipia mus į Savęs pažinimą. Unikalus knygelės turinys spontaniškai užgimė per atvirą Mudžio satsangą Rišikeše, Indijoje, 2017 metais. Ištartas paprastais žodžiais, bet nepaprastas savo galia atskleisti Tikrovę – nekintančią ir negimusią sąmonę, kuria esame – Kvietimas įsižiebė tūkstančių viso pasaulio ieškotojų širdyse.

Mudžio užuominos lengvai prasiskverbia per paviršines skraistes, kurios iš pažiūros dengia žmogaus Esmę, ir greitai sugrąžina jo protą į šaltinį, tai yra širdį. Šias užuominas šiandienos ieškotojai atpažįsta kaip šviežią ir palankią Dievo – Begalinės Esaties – malonę.

Kiekviena šioje knygoje pateikta gairė yra būtina ir jos reikia besąlygiškai laikytis. Įsileiskite Mokytojo žodžius į širdį. Išgirskite juos ir pajuskite, kaip jie rezonuoja jūsų esybės gelmėse, iš kur jie ir atsklido. Neskubėkite pirmyn, kol vidumi neišjausite, neperprasite ir nepatvirtinsite kiekvieno sakinio.

Saugokitės proto tendencijų abejoti, interpretuoti ir iškraipyti. Stebėkite, su kokiu lengvumu ir paprastumu – tarsi vanduo į vandenį – į jus srūva pamokymai.

Kai Kvietimas jumyse pražys, stenkitės kuo dažniau patvirtinti jį savo širdies džiaugsmui. Bet kokios miglos prasisklaidys, kai prigimta jūsų Esmė atsiskleis jums kaip visa, kas egzistuoja.


  • Autorius: Mooji
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 14x9, minkšti vršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690648

Parašykite atsiliepimą apie "Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Mooji parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mooji tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvietimas į laisvę: galimybė kiekvienam nubusti nedelsiant" perkama kartu