0

Kvietimas

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -32%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kvietimas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094443213

2020-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Debiutinė autorės Lauros Marshall knyga „Kvietimas“ – įtemptas psichologinis trileris, kuris patiks „Mergina traukiny“, „Dingusi“ ir panašių istorijų gerbėjams.

Maria Veston kviečia jus draugauti. Bet Maria juk mirusi, ar gi ne?

1989-tieji. Luiza greitai atkreipia dėmesį į paskutiniųjų mokslo metų pabaigoje pasirodžiusią naujokę. Maria atrodo visiškai kitokia nei merginos, su kuriomis Luiza leisdavo laiką. Ji įdomi ir linksma. Luiza ir Maria greitai tampa draugėmis, nors naujokei iš paskos seka nemalonūs gandai. Netrukus šiurpūs įvykiai mokyklos baigimo vakarėlio metu nutraukia ne tik draugystę – Maria dingsta. Visi laiko ją mirusia.

2016-tieji. Vienišos motinos Luizos širdis beveik nustoja plakti, kai ji gauna netikėtą žinutę: Maria Veston nori draugauti „Facebook“. Giliai palaidoti prisiminimai iškyla į paviršių. Tai ir pirmosios draugystės dienos, ir priimti žiaurūs sprendimai, ir kruopščiai saugomos paslaptys apie naktį, kuri pakeitė gyvenimus amžiams. Jei paauglystės draugė iš tiesų gyva, tai Luiza rizikuoja prarasti viską: darbą, sūnų ir net gyvybę.

Netikėtas kvietimas verčia Luizą prisiminti praeitį ir susisiekti su visais žmonėmis iš mokyklos laikų. Bandydama išsiaiškinti, kas tiksliai nutiko 1989-tųjų naktį, moteris atras dalykus, kurie privers ją nustebti. Pasirodo, apie tą istoriją ji žino dar ne viską. Norėdama išlaikyti savo paslaptis, pirmiausiai ji turi išsiaiškinti tiesą iki galo.

Ar tikrai būtent Maria siunčia tuos kvietimus draugauti? O gal čia žiaurus pokštas? Ir kuris variantas būtų blogesnis?

„Kvietimas“ išlaiko įtampą iki pat galo. Istorija turi viską, ko reikia psichologiniams trileriams – stiprius charakterius, paslaptį, nuolat kintančius siužeto vingius. Knygoje nagrinėjamos ne tik kaltės temos, bet ir socialinių tinklų, elektroninių patyčių bei šiuolaikinio pasaulio problemos.

Britų autorė Laura Marshall studijavo anglų kalbą Sasekso universitete. Po beveik dvidešimties metų darbo konferencijų rengimo srityje, 2015-tais metais Laura nusprendė, kad atėjo laikas įgyvendinti savo gyvenimo užmojį parašyti romaną. Ji įstojo į trijų mėnesių romanų rašymo kursus. Debiutinis romanas „Kvietimas“ tapo „Sunday Time“ ir „Amazon“ bestseleriu bei išleistas jau dvidešimtyje šalių.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu