0

La Lituanie, avec amour (Maxi)

40,22 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

La Lituanie, avec amour (Maxi)

  • Leidėjas: Nacionalinė knyga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 25x33, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955495253

2021-01-31 40.22 InStock
Į krepšelį
Knygos "La Lituanie, avec amour (Maxi)" aprašymas

Tai šiuolaikiškas, originalus, meniškas ir aktualus fotoalbumas apie Lietuvą, kuriame apžvelgiame - svarbiausius Lietuvos istorijos aspektus; lietuviškas tradicijas; gamtos grožį; senąją bei modernią architekturą; ekonominį ir kultūrinį gyvenimą; mokslą; Lietuvos objektus įtrauktus į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Parašykite atsiliepimą apie "La Lituanie, avec amour (Maxi)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą La Lituanie, avec amour (Maxi), kurią skaitytojams dovanoja Sudarė: Lina Beatričė Žukauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė: Lina Beatričė Žukauskienė su knyga La Lituanie, avec amour (Maxi) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga La Lituanie, avec amour (Maxi) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė: Lina Beatričė Žukauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą La Lituanie, avec amour (Maxi) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "La Lituanie, avec amour (Maxi)" perkama kartu