TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

La Lituanie, avec amour (Midi)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 28.93 SoldOut

Knygos "La Lituanie, avec amour (Midi)" aprašymas

Tai šiuolaikiškas, originalus, meniškas ir aktualus fotoalbumas apie Lietuvą, kuriame apžvelgiame - svarbiausius Lietuvos istorijos aspektus; lietuviškas tradicijas; gamtos grožį; senąją bei modernią architekturą; ekonominį ir kultūrinį gyvenimą; mokslą; Lietuvos objektus įtrauktus į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.Parašykite atsiliepimą apie "La Lituanie, avec amour (Midi)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "La Lituanie, avec amour (Midi)", Sud. Lina Beatričė Žukauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Lina Beatričė Žukauskienė su knyga "La Lituanie, avec amour (Midi)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "La Lituanie, avec amour (Midi)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Lina Beatričė Žukauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "La Lituanie, avec amour (Midi)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "La Lituanie, avec amour (Midi)" perkama kartu