0

Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: 9786094830044

2020-11-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai" aprašymas

Drauge su kačiuku palinkėk labos nakties kiaulei su paršeliais, vištai su viščiukais, ožkai su ožiuku, kumelei su kumeliuku ir ančiai su ančiukais. Spausk paveikslėlius ir klausyk gyvūnų balsų.

Parašykite atsiliepimą apie "Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Labanakt, kačiuk! 6 gyvūnų balsai" perkama kartu