ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Labanakt, princesės! (knyga su defektais)

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Mielos princesės papasakos tau savo nuotykius! Sužinosi, kaip Arielė išgelbėjo mažąjį delfinuką, kaip benamis šunelis atsidėkodamas už pagalbą apgynė Gražuolę nuo vilkų, apie drakoniuko išdaigas Auroros pilyje, apie Snieguolės ir nykštukų draugystę ir daug kitų šaunių istorijų, kurios tau padės nukeliauti į spalvotą sapnų karalystę.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 25x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799986230037-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Labanakt, princesės! (knyga su defektais)" perkama kartu