0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)

Kaina internetu: 27,99 €
Kaina knygyne: 34,19 €*
Sutaupote: 6.20 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)


2021-05-31 27.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)" aprašymas
"Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)" - tai lietuvių kalbos vadovėlis (elementorius) ir pratybų sąsiuvinis su kompaktine plokštele, skirtas 7–8 metų užsienio lietuvių švietimo įstaigų vaikams bei Lietuvos tautinių mažumų mokykloms.


Parašykite atsiliepimą apie "Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Henrika Prosniakova, Virginija Stumbrienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Labas! 1 ir 2 knygos (su CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Labas! 1 ir 2 knygos (su CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Labas! 1 ir 2 knygos (su CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henrika Prosniakova, Virginija Stumbrienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)" perkama kartu