Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Labas, Rumunija

Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0,70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Labas, Rumunija" aprašymas

"Gamta ir žmonės - du Rumunijos akliukai, tempiantys tuntus turistų į šalį.
Nukeliauti iki jos visai paprasta automobiliu, ypač tinka tiems, kurie bijo skraidyti lėktuvais. Puikus variantas ir pigių oro bendrovių lėktuvų skrydžiai.
Į šalį traukia gamta, nuoširdūs žmonės, natūralus maistas, vaisių ir daržovių gausa. Rumunijos gamtos įvairovė gali konkuruoti su bet kuria kita Europos šalimi. Druskos ežerai, natūralios purvo vonios - išskirtiniai sveikatos šaltiniai, kurie beveik nieko nekainuoja, tik keliauk ir sveikatinkis. Gamtos mylėtojas Rumunijoje apsvaigs nuo kalnų ir krioklių, ežerų ir tarpeklių, urvų įvairovės, Dunojaus deltos, knibždėte knibždančios augalų, paukščių ir žuvų.
Nuotykių mėgėjams kraują kaitins viduramžių pilys, o dvasios klajūnus sustiprins senoviniai vienuolynai. Ši šalis dar nėra nublizginta, kaip visa Vakarų Europa, joje daug natūralios gamtos ir natūralių vietų, tačiau nėra abejonės, kad ji keisis, tad geriausias laikas keliauti ir viską pamatyti - dabar."

Autorės


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Labas, Rumunija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Roberta Pocienė, Asta Pociuvienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Labas, Rumunija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Labas, Rumunija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Labas, Rumunija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Labas, Rumunija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roberta Pocienė, Asta Pociuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Labas, Rumunija" perkama kartu