0

Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 30x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • ISBN ar kodas: 9772669185008

2020-10-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas" aprašymas

Didelės kelionės prasideda nuo mažo žingsnelio!

Šio žurnalo "Labas, vaikai" kūrėjų tikslas – padėti vaikams išmokti skaityti, o jau mokantiems skaityti – skaitymą paversti dideliu malonumu. Mes žinome, kad pasinaudodami geriausiomis edukologų, psichologų ir literatūrologų patirtimis, padėsime vaikams skaitymą padaryti mėgstamu ir įdomiu užsiėmimu. Užduotys žurnale suskirstytos pagal amžiaus grupes ir skaitymo lygius. Tėvai ir mokytojai, prie kiekvienos užduoties ras informaciją, ko vaikai, atlikdami kiekvieną užduotį išmoksta.

Žurnalas "Labas, vaikai" skirtas 6-8 metų vaikams, leidžiamas kas tris mėnesius!

Parašykite atsiliepimą apie "Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Labas, vaikai! Skaitymo užduočių žurnalas" perkama kartu