0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Labdarinė fėja

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (45%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Labdarinė fėja" aprašymas

Tas stebuklas dabar šioje klasėje buvo kaip ant delno. Atleidimo žavesys, atsiprašyme telpanti jėga – tikras magiškas blogio naikinimo ritualas, labai reikalingas ir žmonėms, ir ištisoms Žemės tautoms.
Mokytoja ašarotomis akimis pasižiūrėjo į fėjos Džiulijos šypseną ir suprato, kad tai jos darbas...
Tai būta labai gudraus stebuklo – visi matė tai įvykus, bet niekas negalėjo paaiškinti žodžiais.


Pasaka-romanas "Labdarinė fėja" skirtas ne tik paaugliams. Didžiuma veiksmo vyksta vienos iš Klaipėdos mokyklų vienuoliktoje klasėje, neišvengusioje šiuolaikinės blogio apraiškos – patyčių.

Pagrindinė herojė fėja Džiulija tobulina moksleivius dviem lygmenimis – kaip klasės draugė vienuoliktokė ir kaip 190-os fėjų klasės moksleivė, suteikdama kūriniui filosofinę potekstę.

Pasaka-romanas "Labdarinė fėja" paaugliams ir vaikams teigia tauraus, kūrybiško gyvenimo vertę ir grožį, o suaugusiems leidžia įsijausti į paauglio logiką.


  • Autorius: Remigijus Žukauskas
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094321153

Parašykite atsiliepimą apie "Labdarinė fėja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Labdarinė fėja", kurį parašė Remigijus Žukauskas. Siūlome ne tik išsamų "Labdarinė fėja" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Remigijus Žukauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Labdarinė fėja". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Labdarinė fėja" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Labdarinė fėja" perkama kartu