0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai" aprašymas

Ko gero, dažnas esame patyrę „kūrybinės aklavietės" būseną, kuri apima vos tik prireikia parašyti keletą sveikinimo eilučių artimam žmogui, bičiuliui, kolegai ar verslo partneriui. Regis, širdis kupina nuoširdžiausių jausmų, bet atsisėdi, pasidedi priešais baltą popieriaus lapą - ir visi žodžiai bemat kažkur išgaruoja, o ranka nevalingai ima vedžioti iki kaulų smegenų įsipykusias standartines frazes...


Siame leidinyje "Lai būna taip, kaip tau linkėjau" surinkti įvairūs proginiai tekstai: poezija, lyrinės miniatiūros, gražūs palinkėjimai. Pabaigoje pateikiame pluoštelį humoristinių posmų, kurie galbūt praskaidrins pilką kasdienybę.


Tikimės, jog ši knygelė paskatins mūsų skaitytojus dažniau nudžiuginti jiems artimus žmones geru žodžiu. Išties, nuoširdus laiškas ar nuotaikingas sveikinimo atvirukas gali būti brangesnis už prašmatniausią dovaną.


Turinys


TURINYS


Leidėjų žodis / 4

Mamai ir tėčiui - brangiausiems žmonėms / 5

Kalėdų žvaigžde, užtekėk / 29

Gerbiamiems kolegoms / 49

Gimtadienis - gražiausia šventė / 61

Jau žiedeliai sumainyti / 83

Iš širdies į širdį / 109

Nusišypsok, vardadienis ant slenksčio / 139

Linksmoji karuselė / 159

 


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žiburys
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955948704

Parašykite atsiliepimą apie "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lai būna taip, kaip tau linkėjau. Sveikinimai, linkėjimai" perkama kartu