Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lai šventė prasideda (3 romanai)

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 2,10 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lai šventė prasideda (3 romanai)" aprašymas

"Mano brangenybė"

Jis ją užvaldys!

Vos pastebėjęs ją pilname žmonių kambaryje šeichas Šachinas jos užsigeidžia. Iškalbos ir žavesio nestokojantis vyras dar tą patį vakarą sugundo paslaptingąją moterį. Ir tik vėliau Šachinas supranta, kad jo meilužė – vaikystės draugė Džohara.

Maža mergaitė suaugo ir tapo kerinčia moterimi – vienintelė sugebėjusi pažadinti seniai pamirštą aistrą. Tačiau kilmė reikalauja vesti šeimos išrinktą žmoną.

"Išlaisvinta aistros"

Jis apgynė Taliją Berk nuo karališkosios šeimos priešų ir priėmė į saugų savo glėbį. Princas Haresas netrunka suprasti, kad drąsioji gražuolė kai ką slepia. Talija žino tai, kas padėtų apsaugoti jo mylimą karalystę, ir turi priežastį juo nepasitikėti.

Jiedviem kartu įstrigus dykumos oazėje Talija nepajėgia atsispirti Haresui. Pagunda didžiulė, bet ji supranta: princas bus amžinas jos priešas, juk yra ištikimas savo šeimai ir šaliai.

"Meilės įkaitė"

Šeichas pasiduoda.
Princas Amdžadas Al Šalanas atrodo neįveikiamas. Tačiau kai pobūvyje netikėtai pasirodžiusi princesė Marama sugriauna Amdžado planus atgauti tai, kas pavogta iš jo šeimos, jis įsiunta... ir pasinaudojęs smėlio audra pagrobia princesę.

Atsidūrusi pas vyrą, kurį visada slapta mylėjo, Marama trokšta, kad Amdžadas imtų žiūrėti į ją kaip į moterį. Savo moterį. Tačiau nei atšiaurusis princas, nei ryžtingoji princesė nė nenumano, kur nuves juos užklupusi aistra.

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

4-as knygos viršelis papuoštas pasveikinimu: „Tegul širdis sušildo meilė!“


  • Autorius: Olivia Gates
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305423

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lai šventė prasideda (3 romanai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lai šventė prasideda (3 romanai)", Olivia Gates. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Olivia Gates su knyga "Lai šventė prasideda (3 romanai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lai šventė prasideda (3 romanai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olivia Gates. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lai šventė prasideda (3 romanai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lai šventė prasideda (3 romanai)" perkama kartu