⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laikas gyventi ir laikas mirti

Kaina: 11,49 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laikas gyventi ir laikas mirti" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

Erichas Marija Remarkas – vienas svarbiausių XX amžiaus rašytojų. Jo romanas „Laikas gyventi ir laikas mirti“ kupinas sukrečiančių įžvalgų apie karą ir jo suluošintus žmones.

Ernstas Greberis – pagrindinis veikėjas – vokiečių kareivis, kuris dvejus metus praleido Rusijos fronte. Patyręs daug sunkumų ir netekęs kovos draugų vyras pagaliau gauna ilgai lauktas trijų savaičių atostogas. Kandangi ankstesni jo laisvadieniai buvo atšaukti, Ernsas nusprendžia nerašyti tėvams ir nekurstyti jų vilčių bei parkeliauti nieko nepranešęs.

Kai Ernstas Grebelis grįžta, randa iki pamatų subombarduotus namus, o tėvų niekur nematyti. Niekas nežino gyvi jie, ar mirę. Artėjant atostogų pabaigai Ernstas sutinka vaikystės draugę Elizabetą. Ji, kaip ir jis, įkalinta pasaulyje, kurio niekada nenorėjo. Tačiau karo metu meilė atrodo sunkiai įmanoma, nors kartais laikina paguoda gali atnešti kažką netikėto ir išganingo. Kartu jie bando išgyventi žiauriame pasaulyje, kupiname neapykantos ir kančios.

Erichas Marija Remarkas savo knygose rodo nepagražintą karo realybę. Ne išimtis ir romanas „Laikas gyventi ir laikas mirti“. Čia vaizduojami paprasti vokiečiai, kurie patiria tikrąjį savo pradėto karo siaubą. Jų namai sugriauti, galūnės nuplėštos, likimai suluošinti, siaučia gaisrai, chaosas visuomenėje – viso iliuzijomis grįsto pasaulio žlugimas. Tačiau tai yra ir laikas gyventi, tad Grebelis tai daro Remarko stiliumi.

Viso kūrinio centre – didžiulė visos vokiečių kartos drama: nusivylimas, išblėsusi viltis, sužlugdyti gyvenimai.

Erichas Marija Remarkas (vok. Erich Maria Remarque, 1898-1970) – vokiečių rašytojas, prarastosios kartos atstovas. Jo kūrinių siužetai paprastai vystosi karo arba pokario metu ir atskleidžia, kokias traumas karas paliko tiek atskiriems žmonėms, tiek visai vokiečių tautai. Žymiausiais autoriaus romanais yra laikomi „Trys draugai“, „Vakarų fronte nieko naujo“, „Juodasis obeliskas“, „Dangus neturi išrinktųjų“ ir kiti.

Trumpas aprašymas žada jaudinančią ir sukrečiančią istoriją. Siūlome ją ir kitas Remarko knygas įsigyti internetu. Pirkti online visada verta, nes tai ne tik patogu. Dažnai vyksta įvairūs išpardavimai bei akcijos, tad geros knygos kainuoja pigiau. Apsispręsti, ką pirkti padės santraukos su aprašymu, nurodytu puslapių skaičiumi ir kita svarbia informacija, taip pat dažnai galite pavartyti ištraukas. Liko abejonių? Pasitikėkite skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis!


 • Pavadinimas originalo kalba: Zeit zu leben und Zeit zu sterben
 • Autorius: Erichas Marija Remarkas
 • Serija: Munken Premium
 • Leidėjas: Jotema
 • Išleidimo metai: 2015
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955135494
 • Vertėjas: Emilius Kraštinaitis
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laikas gyventi ir laikas mirti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laikas gyventi ir laikas mirti", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Laikas gyventi ir laikas mirti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laikas gyventi ir laikas mirti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laikas gyventi ir laikas mirti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laikas gyventi ir laikas mirti" perkama kartu