0

Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą

  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9955-9526-1-X

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą" aprašymas

Iš savo patirties autorė žino, kokie palaužti ir pažeidžiami būna žmonės po to, kai nutraukia smurto perpildytus santykius.


"Laikas išsivaduoti"
- lakoniška, paprasta ir lengvai suprantama knyga. Ji parašyta pirmosioms šimtui dienų po to, kai smurtautojas paliekamas. Tai pats sunkiausias laikotarpis, nes dauguma žmonių, stokojantys žinių smurto tema ir nežinantys, kokį turi pasirinkimą, grįžta pas smurtautoją ar užmezga kitus, tokius pat destruktyvius santykius.

Moterys, tapusios smurto aukos, dažniausiai sako: "Aš nežinojau". Būtent tai turėdama galvoje, su didžiule meile, užuojauta ir viltimi, D. Smit parašė šią knygą moterims, kurios, nutarusios susigrąžinti prarastą gyvenimą, leidžiasi išsivadavimo link.


Šiuo metu Smit gyvena Rouzvilyje, Kalifornijoje, ir yra vieniša dviejų vaikų motina. Ji turi puikią švietėjos, menininkės, leidėjos, grafinio meno dizainerės ir kūrybinės darbuotojos reklamos srityje patirtį.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Andrulionienė

Parašykite atsiliepimą apie "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Džudita R. Smit parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Džudita R. Smit tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą" perkama kartu