-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)

Kaina: 1,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Iš savo patirties autorė žino, kokie palaužti ir pažeidžiami būna žmonės po to, kai nutraukia smurto perpildytus santykius.

"Laikas išsivaduoti" - lakoniška, paprasta ir lengvai suprantama knyga. Ji parašyta pirmosioms šimtui dienų po to, kai smurtautojas paliekamas. Tai pats sunkiausias laikotarpis, nes dauguma žmonių, stokojantys žinių smurto tema ir nežinantys, kokį turi pasirinkimą, grįžta pas smurtautoją ar užmezga kitus, tokius pat destruktyvius santykius.

Moterys, tapusios smurto aukos, dažniausiai sako: "Aš nežinojau". Būtent tai turėdama galvoje, su didžiule meile, užuojauta ir viltimi, D. Smit parašė šią knygą moterims, kurios, nutarusios susigrąžinti prarastą gyvenimą, leidžiasi išsivadavimo link.

Džudita Smit gyvena Rouzvilyje, Kalifornijoje, ir yra vieniša dviejų vaikų motina. Ji turi puikią švietėjos, menininkės, leidėjos, grafinio meno dizainerės ir kūrybinės darbuotojos reklamos srityje patirtį.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Andrulionienė


  • Autorius: Džudita R. Smit
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955952619-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Džudita R. Smit pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Džudita R. Smit tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laikas išsivaduoti. Aš nusprendžiau keisti savo gyvenimą (knyga su defektais)" perkama kartu