0

Laikas yra žudikas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,99 €
Knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Laikas yra žudikas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090138380

2020-07-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Nuo Klotildos tėvų gyvybes pasiglemžusios nelaimės prabėgo daugiau nei 27 metai, tačiau jai sugrįžus į gimtąjį kaimelį Korsikos saloje, praeitis sugrįžta.

1989-aisiais Klotildai buvo penkiolika. Ji - kompleksuota, užsisklendusi paauglė, išgyvenanti dėl savo kūno ir pavydžiai žvelgianti į saloje atostogomis besimėgaujantį vyresnįjį brolį bei jo kompaniją. Jos tėvų santykiai įtempti, tarp jų vis dažniau kyla konfliktai. Mergaitė visada palaiko tėvo pusę, o nuoskaudas ir pergyvenimus išlieja dienoraštyje įsivaizduojamam ateities skaitytojui.

Šeimos atostogos baigiasi nelaime: avarijoje žūsta Klotildos tėvai ir brolis, o ji per stebuklą lieka gyva. Prabėgus daug metų, 2016-aisiais, ji ryžtasi grįžti į Korsiką kartu su savo vyru Franku ir paaugle dukterimi Valentina. Moteris trokšta susitaikyti su praeitimi ir pabandyti įveikti tarp jos ir dukters atsiradusią prarają – dukros elgesyje ji atpažįsta save jaunystėje.

Klotilda saloje sutiks senuosius jos gyventojus Lizbetą ir Kasaną, savo senelius iš tėvo pusės... jai prieš akis iškils lemtingi anos vasaros įvykiai. Tačiau tai dar ne viskas – atvykus į gimtąjį kaimelį ji gaus... mirusios motinos Palmos laišką. Jis priveers suabejoti viskuo, kas vyko anuomet - Klotildos vaikystės prisiminimais, santykiais šeimoje ir įvykusia tragedija.

„Laikas yra žudikas“ – pasakojimas apie komplikuotą Korsikos visuomenę, asmeniška vienos moters istorija ir įtemptas psichologinis trileris.

Michel Bussi kuria įtikinamą Klotildos portretą tiek kalbėdamas apie jos paauglystę, tiek apie brandos metus. Jos dienoraščio puslapiuose sutinkame devintojo dešimtmečio merginą, kuri nekenčia, myli, svajoja ir bijo. Ji gėdijasi savo kūno, tačiau spinduliuoja asmenybės brandą ir kuria ateities planus, kurie suaugus dūžta į šipulius. Ji jaučiasi įskaudinta ir nutolusi nuo paauglės dukros ir savo vyro. Abu jie, regis, susimokė prieš Klotildą ir moteris jaučiasi likusi pasaulyje viena – o galbūt tokia visad ir buvo?

Detektyviniame pasakojime, kupiname Korsikos žavesio, jūros ošimo, gėlių kvapų ir akinančios saulės, stulbinančiai painus ir tuo pat metu nuoseklus pasakojimas persipina su dramatiška ir sudėtinga šeimos istorija. Michelle Bussy, kaip nė vienas kitas autorius, sugeba kiekvienoje pastraipoje išlaikyti įtampą. Veiksmas romane vystosi greitai, logiškai ir absoliučiai nenuspėjamai.

Iš prancūzų kalbos vertė Jonė Ramunytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu