0

Laikas yra žudikas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090138380

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laikas yra žudikas" aprašymas

Nuo Klotildos tėvų gyvybes pasiglemžusios nelaimės prabėgo daugiau nei 27 metai, tačiau jai sugrįžus į gimtąjį kaimelį Korsikos saloje, praeitis sugrįžta.

1989-aisiais Klotildai buvo penkiolika. Ji - kompleksuota, užsisklendusi paauglė, išgyvenanti dėl savo kūno ir pavydžiai žvelgianti į saloje atostogomis besimėgaujantį vyresnįjį brolį bei jo kompaniją. Jos tėvų santykiai įtempti, tarp jų vis dažniau kyla konfliktai. Mergaitė visada palaiko tėvo pusę, o nuoskaudas ir pergyvenimus išlieja dienoraštyje įsivaizduojamam ateities skaitytojui.

Šeimos atostogos baigiasi nelaime: avarijoje žūsta Klotildos tėvai ir brolis, o ji per stebuklą lieka gyva. Prabėgus daug metų, 2016-aisiais, ji ryžtasi grįžti į Korsiką kartu su savo vyru Franku ir paaugle dukterimi Valentina. Moteris trokšta susitaikyti su praeitimi ir pabandyti įveikti tarp jos ir dukters atsiradusią prarają – dukros elgesyje ji atpažįsta save jaunystėje.

Klotilda saloje sutiks senuosius jos gyventojus Lizbetą ir Kasaną, savo senelius iš tėvo pusės... jai prieš akis iškils lemtingi anos vasaros įvykiai. Tačiau tai dar ne viskas – atvykus į gimtąjį kaimelį ji gaus... mirusios motinos Palmos laišką. Jis priveers suabejoti viskuo, kas vyko anuomet - Klotildos vaikystės prisiminimais, santykiais šeimoje ir įvykusia tragedija.

„Laikas yra žudikas“ – pasakojimas apie komplikuotą Korsikos visuomenę, asmeniška vienos moters istorija ir įtemptas psichologinis trileris.

Michel Bussi kuria įtikinamą Klotildos portretą tiek kalbėdamas apie jos paauglystę, tiek apie brandos metus. Jos dienoraščio puslapiuose sutinkame devintojo dešimtmečio merginą, kuri nekenčia, myli, svajoja ir bijo. Ji gėdijasi savo kūno, tačiau spinduliuoja asmenybės brandą ir kuria ateities planus, kurie suaugus dūžta į šipulius. Ji jaučiasi įskaudinta ir nutolusi nuo paauglės dukros ir savo vyro. Abu jie, regis, susimokė prieš Klotildą ir moteris jaučiasi likusi pasaulyje viena – o galbūt tokia visad ir buvo?

Detektyviniame pasakojime, kupiname Korsikos žavesio, jūros ošimo, gėlių kvapų ir akinančios saulės, stulbinančiai painus ir tuo pat metu nuoseklus pasakojimas persipina su dramatiška ir sudėtinga šeimos istorija. Michelle Bussy, kaip nė vienas kitas autorius, sugeba kiekvienoje pastraipoje išlaikyti įtampą. Veiksmas romane vystosi greitai, logiškai ir absoliučiai nenuspėjamai.

Iš prancūzų kalbos vertė Jonė Ramunytė

Parašykite atsiliepimą apie "Laikas yra žudikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laikas yra žudikas, kurią skaitytojams dovanoja Michel Bussi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michel Bussi su knyga Laikas yra žudikas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laikas yra žudikas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michel Bussi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laikas yra žudikas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laikas yra žudikas" perkama kartu