0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės

Kaina: 16,49 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 16.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės" aprašymas

„Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės“ - trečioji Igno Staškevičiaus pokalbių knyga, kurioje susitiksite dar su 20-čia asmenybių – dešimt moterų ir tiek pat vyrų, panorusių pasidalinti savo žiniomis ir patirtimis. Tekstas sukuria gyvo pokalbio iliuziją, lyg sėdėtume kurio nors pasaulio miesto kavinėje ar viename kambaryje drauge su Vladimiru Čekasinu, Giedriumi Buraču, Rūta Vanagaite ar Dalia Dilyte. Neschematiškai pamatyti dalykai ir peripetijos šių žmonių gyvenimą atvedė prie tų posūkių, kurie lėmė ir tebelemia profesinį pasirinkimą, originalią galvoseną, jauseną.

Viačeslavas Ganelinas įtraukia į žaismingą istoriją, kiek į lėktuvo saloną galįs sutalpinti instrumentų, ir pasvarstymus, iš ko susideda muzika, kaip prasideda gera improvizacija – muzikos ir šokio, muzikos ir piešinio. Marinai Abramovič laiko tėkmę paneigia esatis, jos metodo užduotys sutelkia kūno potyrius ir atveria psichikos galimybes.

Čia ir pasikalbėjimas su raštininku Aurelijumi Katkevičiumi apie žmogiškos patirties būseną, kai suvokus laikinumą, staiga atsiveria begalinio laiko perspektyva. Taip pat apie įvykius, svarbius jam asmeniškai ir ne tik, apie dirbtinį intelektą, Elono Musko epochą, o nuo čia – vėl atgalios prie teksto ir jo daromo poveikio.

Juozo Vaitkaus puslaidininkių fizikos atradimai, jo tyrinėjamas kadmio selenidas įsijaučiant į medžiagą iki elektrono lygmens padeda įminti fizikinių reiškinių logiką – tuomet drauge galima apmąstyti ir žmogiškąjį laiką, iš esmės filosofinius klausimus.


  • Autorius: Ignas Staškevičius
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094444814

Parašykite atsiliepimą apie "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės", Ignas Staškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ignas Staškevičius su knyga "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Staškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiko juosta jų žvilgsniais. Pokalbiai iš esmės" perkama kartu