0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD)" aprašymas
Tai Pranciškaus Narušio 2 CD rinkinys, dedikuotas Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Džiazo muzikos katedros 30-mečiui. Jame atsispindi ne tik klaipėdietiškos džiazo mokyklos istorija, bet ir išskirtinis jos indėlis į visos Lietuvos džiazo muzikos raidą. 20 psl. lankstinukas gausiai iliustruotas nuotraukomis, pateikiama informacija apie prof. Pranciškaus Narušio - KU Džiazo muzikos katedros įkūrėjo ir ilgamečio vadovo trijų dešimtmečių kūrybinius pasiekimus.


Parašykite atsiliepimą apie "Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD), kurią skaitytojams dovanoja Pranciškus Narušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pranciškus Narušis su knyga Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranciškus Narušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiko ornamentai: iš praeities į praeitį (2 CD)" perkama kartu