Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką" aprašymas

Knyga „Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką“ apie tai, kaip galima atstatyti savo dvasinę stiprybę. Autorė primena pasaulio ciklinio modelio sampratą ir subtiliai pristato dabartį, kaip virsmo ir transformacijos laiką. Tam kiek pasitelkia misterijos žanrą.

Žmogaus kilnumą atspindi aštuonios dvasinės galios. Tai - kiekvieno žmogaus vidinės galios, kurios traukia. Neilgi meditacijos tekstai ir simboliniai piešiniai kuria pakilias ir aiškesnes įžvalgas.

Taigi, gal niekas atsitiktinai niekada neatsiranda (ir neįvyko atsitiktinis didysis sprogimas) ir negali atsitiktinai pasibaigti (kokie įnoringi bebūtų politikai ir karo generolai). Linijinėje laiko sampratoje, kurioje jau gyvename seniai (ypač Vakaruose), mes jaučiamės nesaugūs. Matydami materialių kūnų baigtinumą, pasitikime tik tuo, ką matome arba bent galime nustatyti.

Ar norime pasijausti kitaip? Stiprūs ne turtais ir ginkluotėmis... bet savo ramybe... ir gražiausiu kūrybingumu.

„Nauja galima pradėti tik paleidus sena. Jei vis žiūrite atgal arba dar nesusitaikote su tuo, kas praeity įvyko, nebūsite pakankamai teisingi dabarty. Dar daugiau - nematysite naujų galimybių.“

„Nuolankumas nėra nusižeminimas. Tolerancija nėra kentėjimas.... Kas trukdo kooperuotis su kitais? Iš tikrųjų, gilus prisirišimas prie savo galvojimo būdo, savo baimių ir prietarų... Savanaudiški jausmai įkalina žmogų mažyčiame savyje, kuris filtruoja visas patirtis.“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Egidija Laumenskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Egidija Laumenskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiko šauksmas. Apie dvasines jėgas ir ypatingą laiką" perkama kartu