BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laikrodžio šokis (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 3.99 SoldOut

Knygos "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Anne Tyler romano „Laikrodžio šokis“ herojė Vila Dreik gyveno nuo vienos gyvenimo pokyčius ženklinančios ribos iki kitos. 1967-aisiais ji moksleivė, bandanti susitaikyti su netikėtu mamos dingimu. 1977-aisiais studentei Vilai pasiperšama. 1997-ieji. Jauna našlė bando surinkti į šipulius sudužusį savo gyvenimą. 2017-aisiais ji trokšta tapti močiute, bet nėra įsitikinusi, ar tai pavyks. „Nejaugi tik tiek? Negi tai ir buvo mano gyvenimas?“, klausia savęs Vila. Ji jau susitaikiusi su mintimi, kad svajonės taip ir liks svajonėmis, kai staiga suskamba telefonas ir nepažįstamasis pateikia Vilai netikėtą pasiūlymą. Pati negalėdama paaiškinti savo impulsyvumo, romano „Laikrodžio šokis“ herojė lekia per visą šalį, kad galėtų rūpintis niekada nematyta jauna moterimi, jos mažamete dukra ir jų šunimi. Šis staigus sprendimas atveda Vilą į ekscentriškų žmonių pasaulį, kurie save laiko giminėmis ir būtent ten Vila netikėtai atranda ramybę, pilnatvę ir troškimų išsipildymą.

Anne Tyler romanas „Laikrodžio šokis“ – nepaprastai subtiliai papasakota vieno gyvenimo istorija. Nedrąsaus, paprasto gyvenimo moters, kuri dažniausiai elgėsi taip, kaip iš jos buvo tikimasi ir kaip buvo patogiausia, tačiau galiausiai rado savyje jėgų pasielgti taip, kaip svarbu jai pačiai. Tai istorija apie viltį ir pasikeitimą, apie savęs atradimą ir visada egzistuojantį antrąjį šansą.

Anne Tyler (1941) – viena žymiausių šiuolaikinių JAV rašytojų, apdovanota daugybe literatūros premijų. Ji triskart buvo nominuota Pulitzerio premijai, o 1989 m. tapo jos laureate. Knyga „Mėlynų siūlų ritė” 2015 m. buvo įtraukta į Man Booker premijos trumpąjį sąrašą. „Laikrodžio šokis“ – dvidešimt antrasis autorės romanas, kurio pagrindinė veikėja – moteris, tik į antrą gyvenimo pusę suvokusi, dėl ko iš tiesų verta gyventi.

Rašytoja labai retai duoda interviu žiniasklaidai, todėl romaną „Laikrodžio šokis“ anonsuojantis Anne Tyler pokalbis su „The New York Times“ dienraščiu yra gana svarbus. Rašytoja jame prisipažino, kad vis dar daro šimtus teksto juodraščių, vis dar teberašo ranka, o į kompiuterį suveda tik jai pačiai patinkantį variantą. Ir šio darbo rezultatas yra stilius, kurį Anne Tyler vadina stiliaus nebuvimu, bet supainioti jį su kieno nors kito - neįmanoma.

„Kiekvieną kartą, pradėdama naują knygą, aš galvoju, kad šita tikrai nebus panaši į buvusias, bet kas kartą apsirinku“, - juokaudama prisipažįsta Anne Tyler.


  • Pavadinimas originalo kalba: Clock Dance
  • Autorius: Anne Tyler
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664403-BR
  • Vertėjas: Rūta Tumėnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)", Anne Tyler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anne Tyler su knyga "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anne Tyler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laikrodžio šokis (knyga su defektais)" perkama kartu