0

Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (71%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • ISBN ar kodas: 9789986009

2021-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika" aprašymas

Laimos Skerstonaitės (1926-2004) albumas atskleidžia spalvingą dailininkės kūrybos kelią. Žinomos grafikės darbus prasmingai papildo dailininkų apmąstymai apie jos kūrybą ir savitą akvarelės pėdsaką to meto Lietuvos mene.

Gyvenimo kelyje sutinkti daug žmonių, tik laikas vienus greitai ištrina iš atminties, o kitus ilgai jauti šalia, tarytum bendrauji su jais mintimis. Laimą sutikau savo jaunystės metais, tada, kai draugauti daug mieliau su bendraamžiais. Bet būtent Laima, nors gerokai vyresnė, patraukė savo jaunatve ir trykštančia energija. Ta sielos jaunystė ir buvo jos išskirtinis bruožas.
Giedrė Vosiliūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laima Skerstonaitė: knygos, akvarelės, grafika" perkama kartu