0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.99 SoldOut

Knygos "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" aprašymas

Meditacija – laimingesnio gyvenimo pradžia. Tereikia atsisėsti ir imti kvėpuoti.
Meditacija padeda patirti gilesnę ramybę, pajusti pilnatvę, sutvirtinti santykius, atsikratyti streso ir įveikti baimes. Ji mažina kraujospūdį ir chroniškus skausmus, padeda susikaupti. Medituojant aktyvinama smegenų veikla, ugdomas gebėjimas išmokti naujų dalykų, smegenys ilgiau išlieka jaunos.

Knygos "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" autorė Sharon Salzberg jau daugiau nei trisdešimt metų praktikuoja meditaciją. Šioje knygoje pateikta keturių savaičių programa remiasi ne tik autorės patirtimi, bet ir senovinėmis meditacijos tradicijomis, moderniais neurologijos tyrimais bei neurodharmos bandymais. Sharon Salzberg padeda suprasti, kokie esame patys sau, kaip galime susikurti visavertį gyvenimą ir prisidėti prie harmoningos aplinkos puoselėjimo.
"Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" - tai knyga žmogui, siekiančiam saviugdos, vidinės ramybės, kūrybingumo ir pusiausvyros.

„Gražiai paprast?, paprastai graži. Tai knyga, kuri gali būti meditacijos naujoko vadovėlis arba praturtinti ir atnaujinti patyrusio medituotojo žinias. Salzberg moko skaitytojus būti savyje ir sau, o skaitantys šią knygą gali justi, kad autorė yra šalia jų.“
Marta Beck

Iš anglų k. vertė Dalė Virginija Jakutienė

  • Autorius: Sharon Salzberg
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090112670

Parašykite atsiliepimą apie "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai", kurią skaitytojams dovanoja Sharon Salzberg. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sharon Salzberg su knyga "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sharon Salzberg. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai" perkama kartu