TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Laimė, kuri išlieka

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-08-12 kristina

Labai įdomu, įtaigu :)


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.79 SoldOut

Knygos "Laimė, kuri išlieka" aprašymas

"Laimė, kuri išlieka" - tai pirmoji į lietuvių kalbą išversta Berto Hellingerio, vieno iškiliausių dabarties Mokytojų, knyga, kurią jis pats asmeniškai rekomendavo Lietuvai.


Knygoje "Laimė, kuri išlieka" paprastai ir suprantamai kalbama apie pačius giliausius ir universaliausius dėsnius, veikiančius mūsų gyvenime, apie tai, kas nutinka, kai šiems dėsniams nusižengiama, bei tai, kaip susigrąžinti prarastą pusiausvyrą, ramybę ir laimę. Šeimos konsteliacija (kitas šio metodo pavadinimas - šeimos sisteminis išdėstymas) čia pristatoma ne tik kaip veiksmingas šeimos ir asmeninės terapijos metodas, bet ir kaip dvasinis kelias, vedantis į pačią gelmę, harmonijos ir visa apimančios Meilės erdvę.


  • Autorius: Bert Hellinger
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 17x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955958574

Kiti taip pat domėjosi


2011-08-12

Labai įdomu, įtaigu :)

2008-10-30

Nuostabi knygele. Galima skaityti ir kaip vadoveli, ir vos ne kaip maldaknyge.

Parašykite atsiliepimą apie "Laimė, kuri išlieka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Bert Hellinger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laimė, kuri išlieka", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laimė, kuri išlieka" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laimė, kuri išlieka" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laimė, kuri išlieka"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bert Hellinger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimė, kuri išlieka" perkama kartu