0

Laimė po Dordonės riešutmedžiais

  • Nuolaida knygai -47%
Kaina Internetu: 7,99 €
Kaina Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Laimė po Dordonės riešutmedžiais

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786094791116

2020-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Britų rašytoja Catherine Isaac pristato pirmą kartą savo tikruoju vardu pasirašytą knygą „Laimė po Dordonės riešutmečiais“, kurioje su humoru ir širdį veriančiu tiesumu atskleidžia šeimos dramą.

Džesė su sūneliu Viljamu išvyksta praleisti vasarą Prancūzijos gilumoje, saulės nušviestų Dordonės kalnų papėdėje. Čia Džesės buvęs vaikinas ir Viljamo tėtis Adamas rūpinasi ir valdo nuostabų viešbutį senoje, restauruotoje pilyje.

Prancūzijos kaimas, idiliška vasaros atostogų nuotaika, spalvingi sodai, baseinas, nepakartojamas prancūziškas maistas ir nesibaigiantis vynų sąrašas – visa tai paaštrina pojūčius ir džiaugsmas bei meilė ima rastis netikėčiausiose vietose.


Vis dėlto Džesės tikslas – kad Adamas pamiltų ir pajustų ryšį su savo sūnumi. Tačiau Adamas turi kitų minčių, kitą merginą ir nerodo didelio entuziazmo keisti savo įpročių vien dėl to, kad jo kelyje vėl išdygo Džesė ir Viljamas. Džesės tai nestebina, bet Viljamas greitai ima idealizuoti savo tėvą ir nenori nieko daugiau, tik leisti laiką su juo. Džesė baiminasi, kad Adamas nenuviltų sūnaus ir negali to leisti, nes pati turi paslaptį, kurios nežino niekas, o, svarbiausia, jos sūnus Viljamas.


Nuo sielvarto iki vilties – „Laimė po Dordonės riešutmedžiais“ yra romantiška istorija apie moters kovą už savo šeimą, kurios ji net neketina pralaimėti.


„Išmintinga ir lengva romantika, pasakojama nauju ir lauktu balsu“.


Kirkus Reviews


„Tikėdamasi, kad jos „eks“ atras ryšį su dešimtmečiu sūnumi, Džesė surengia atostogas  jo valdomame viešbutyje Prancūzijos kaime. Jei jūs vis dar nesuintriguoti – būsite.“


People


„Jaudinantis ir stebinantis romanas apie meilę ir tėvystę, nerimą ir viltį. Skaitytojai, kuriems patiko Jojo Moyes „Aš prieš tave“, bus sužavėti Džesės ir Adamo istorijos“.


Booklist


„Taurė šalto vyno – yra. Patogi kėdė – yra. Servetėlių dėžutė – yra. „Laimė po Dordonės riešutmedžiais“ yra viskas, ko jums reikia jaudinančiam ir džiaugsmo kupinam skaitymui. Vienoje magiškiausių pasaulio vietų vykstanti istorija atskleidžia meilės jėgą, kuri įveikia visas baimes“.


Susan Wiggs, „Vasarnamis prie ežero“, „Tarp mūsų – vandenynas“ ir „Vasara, kai jis sugrįžo“ autorė.


Catherine Isaac (g. 1974) rašyti knygas pradėjo išėjusi pirmųjų motinystės atostogų, tačiau kelis romanus, tapusius „Sunday Times“ bestseleriais, ji išleido prisidengusi slapyvardžiu. Iki tol C. Isaac dirbo žurnalistinį darbą „Liverpool Daily Post“. Yra įgijusi istorijos bakalauro laipsnį Liverpulio universitete, studijavo žurnalistiką Glazge. „Laimė po Dordonės riešutmedžiais“ – pirmoji knyga, kurią rašytoja pasirašė tikruoju vardu. Jos teigimu, knyga nuo pat pradžių buvo kitokia.


Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu