0

Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos

  • Nauja knyga
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098168907

2020-07-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„The New York Times“ bestseleris „Laimė – tai jūsų pasirinkimas: vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos“ – nepaprastas autoriaus John Leland žvilgsnis į tai, ką reiškia senti. Taip pat tai geros savijautos vadovas, kuris primena, kaip reikia branginti gyvenimo dovanojamas akimirkas.

Knyga apjungia šešių skirtingų Niujorko senolių pasakojimus ir išmintį. Visiems jiems daugiau nei aštuoniasdešimt penkeri metai. Beje, vienas iš šešių pašnekovų yra gerai žinomas lietuvių kilmės režisierius Jonas Mekas. Pokalbių metu jam buvo 92 metai.

Kai įvairiomis premijomis už žurnalisto darbus apdovanotas „The New York Times“ autorius suplanavo susitikti su sparčiausiai augančio JAV miesto senoliais, jis tikėjosi susidurti su vienatve, skundais, amžiaus keliamais sunkumais, kūno ir proto sveikatos pablogėjimo keliamais iššūkiais. Tačiau senoliai, kuriuos sutiko John Leland, žurnalistą gerokai nustebino.

Nepaisant skirtingų gyvenimo aplinkybių, senukai išlaikė stebėtinai daug gyvenimo džiaugsmo bei išminties. Realybė, su kuria susidūrė John Leland, aukštyn kojom apvertė šiuolaikinę senėjimo sampratą ir atskleidė, kad vėlesni gyvenimo etapai gali būti netikėtai turtingi, o patirties sukaupę žmonės – itin išmintingi.

„Laimė – tai jūsų pasirinkimas: vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos“ – neįtikėtinas vadovas, kuris pabrėžia, kad mes patys kuriame savo gyvenimo kokybę. Tai šilta knyga, kurioje autorius su sąmoju apmąsto, kaip gyventi geriau ir kokybiškiau, o šio meno jis mokosi iš pačių išmintingiausių ir geriausių mokytojų – Niujorko senolių.

Įkvepiančios knygos istorijos primena, kad laimingai gyventi galime visada ir visai nesvarbu, koks yra mūsų amžius. Kūrinys padeda susitaikyti su senėjimo sukeltais pokyčiais, siūlo ramiai juos priimti bei atrasti džiaugsmo bet kuriame gyvenimo etape.

John Leland (gimė 1959-ais metais) – amerikiečių rašytojas bei žurnalistas, mokslus baigęs Kolumbijos universitete. Nuo 2000-ų metų jis dirba autoriumi „The New York Times“ bei rašo straipsnius į įvairius kitus leidinius. Anksčiau autorius užėmė ledinio „Details“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas, dirbo „Newsweek“ redakcijoje. Rašytojas išleido tris knygas. Ypač daug dėmesio susilaukė 2004-tais metais pasirodžiusi hipių kultūros istorija „Hip: The History“.

Iš anglų kalbos vertė Virginija Traškevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu