0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos

  • Nuolaida knygai -59%
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 9.30 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos


2021-04-30 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos " aprašymas

„The New York Times“ bestseleris „Laimė – tai jūsų pasirinkimas: vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos“ – nepaprastas autoriaus John Leland žvilgsnis į tai, ką reiškia senti. Taip pat tai geros savijautos vadovas, kuris primena, kaip reikia branginti gyvenimo dovanojamas akimirkas.

Knyga apjungia šešių skirtingų Niujorko senolių pasakojimus ir išmintį. Visiems jiems daugiau nei aštuoniasdešimt penkeri metai. Beje, vienas iš šešių pašnekovų yra gerai žinomas lietuvių kilmės režisierius Jonas Mekas. Pokalbių metu jam buvo 92 metai.

Kai įvairiomis premijomis už žurnalisto darbus apdovanotas „The New York Times“ autorius suplanavo susitikti su sparčiausiai augančio JAV miesto senoliais, jis tikėjosi susidurti su vienatve, skundais, amžiaus keliamais sunkumais, kūno ir proto sveikatos pablogėjimo keliamais iššūkiais. Tačiau senoliai, kuriuos sutiko John Leland, žurnalistą gerokai nustebino.

Nepaisant skirtingų gyvenimo aplinkybių, senukai išlaikė stebėtinai daug gyvenimo džiaugsmo bei išminties. Realybė, su kuria susidūrė John Leland, aukštyn kojom apvertė šiuolaikinę senėjimo sampratą ir atskleidė, kad vėlesni gyvenimo etapai gali būti netikėtai turtingi, o patirties sukaupę žmonės – itin išmintingi.

„Laimė – tai jūsų pasirinkimas: vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos“ – neįtikėtinas vadovas, kuris pabrėžia, kad mes patys kuriame savo gyvenimo kokybę. Tai šilta knyga, kurioje autorius su sąmoju apmąsto, kaip gyventi geriau ir kokybiškiau, o šio meno jis mokosi iš pačių išmintingiausių ir geriausių mokytojų – Niujorko senolių.

Įkvepiančios knygos istorijos primena, kad laimingai gyventi galime visada ir visai nesvarbu, koks yra mūsų amžius. Kūrinys padeda susitaikyti su senėjimo sukeltais pokyčiais, siūlo ramiai juos priimti bei atrasti džiaugsmo bet kuriame gyvenimo etape.

John Leland (gimė 1959-ais metais) – amerikiečių rašytojas bei žurnalistas, mokslus baigęs Kolumbijos universitete. Nuo 2000-ų metų jis dirba autoriumi „The New York Times“ bei rašo straipsnius į įvairius kitus leidinius. Anksčiau autorius užėmė ledinio „Details“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas, dirbo „Newsweek“ redakcijoje. Rašytojas išleido tris knygas. Ypač daug dėmesio susilaukė 2004-tais metais pasirodžiusi hipių kultūros istorija „Hip: The History“.

Iš anglų kalbos vertė Virginija Traškevičiūtė


  • Autorius: John Leland
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168907

Parašykite atsiliepimą apie "Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos , kurią skaitytojams dovanoja John Leland. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Leland su knyga Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Leland. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimė – tai jūsų pasirinkimas. Vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos " perkama kartu