0

Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika)

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.20 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090305539

2020-12-31 2.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika)" aprašymas

IItalų milijonieriaus priesaika: ši moteris taps jo žmona!

Alesijus Pelvetis padarys viską, kad įtrauktų savo mažąjį sūnėną į šeimos verslą. Tam, kad gautų mažylio globos teises, vyras pasinaudos neįtikėtina trauka oficialiai berniuko globėjai Betei Hardingston ir įsakys už jo ištekėti! Alesijui svarbiau už viską yra Pelvečių verslo pramonė, o štai našlaitė Betė visada svajojo turėti artimą žmogų. Ar skaisčiajai Pelenei užteks vien tik aistringų santuokos naktų?

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Grigoraitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Michelle Smart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michelle Smart su knyga Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michelle Smart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laimėjau tavo širdį (Jausmų egzotika)" perkama kartu