0

Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys

  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 24,39 €*
Sutaupote: 11.40 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9785415025794

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys" aprašymas

Kaip išmokti būti laimingu? Toks klausimas kankina kone kiekvieną. Universalių taisyklių nėra, bet britų rašytoja Helen Russell knygoje „Laimės atlasas: pasaulio šalių laimės paslaptys“ kviečia pasižvalgyti, kur gi tos paslaptingos laimės randa po įvairias pasaulio vietas išsibarstę gyventojai.

Havajai, Islandija, Turkija, Sirija ir dar bent dvidešimt įvairių šalių turi savo laimės receptą. Ir kiekvienas jų tinka įvairioms gyvenimo situacijomis. Šiandien jaudinatės atsidūrę kryžkelėje ir negalite priimti sprendimo? Atsiverskite puslapį apie Kiniją ir iš šios šalies gyventojų išmokite xingfu. Šis žodis kinų kalba reiškia buvimą laimingu ir suteiks tikslą veikti.
Iš italų galime išmokti dolce for niente – suteikti sau galimybę nieko neveikti. Šiame skubančiame amžiuje, kur atrodo, kad kiekviena poilsio minutė yra laiko švaistymas, nieko neveikimas tapo didžiule prabanga, kuri tikrai gali suteikti laimės.
„Laimės atlase“ perskaitę apie graikų meraki, sužinosite, kaip bet kokiai veiklai atsiduoti iš visos širdies ir ją mylėti.
Japonų wabi-sabi išmokys ieškoti grožio netobulume ir paprastume.
Indų jugaad pažadins kūrybiškumą.
Nyderlandų gezellig primins, kad kasdienis jaukumas taip pat suteikia laimės.
Tailandiečių mai pen ra – apie tai, kad nereikia visko rimtai imti į galvą.
Airių craic teigia, kad nėra nieko geriau už linksmybes geroje kompanijoje.

Autorė Helen Russell į knygą „Laimės atlasas: pasaulio šalių laimės paslaptys“ įtraukė trisdešimties šalių gyvenimo malonumų taisykles bei unikalias laimės sampratas. Paprasti ir jaukūs pasakojimai priverčia nusišypsoti – skaityti tokias knygas yra dar vienas būdas atrasti ramybę bei, žinoma, laimę. Rašytoja paprastai parodo, kad kartais reikia visai nedaug. Sekdami atlasą matome, kad nors tautos bei jų papročiai yra skirtingi, visgi laimės siekis gana universalus, o būdai nesunkiai įgyvendinami.

Helen Russell – britų žurnalistė, bestselerių autorė ir pranešėja. Anksčiau ji dirbo leidinio „Marie Claire“ redaktore, turėjo skiltis laikraščiuose „The Guardian“ ir „The Telegraph“. Šiuo metu autorė gyvena Danijoje ir rašo straipsnius tarptautiniams leidiniams, tokiems kaip „Stylist“, „The Observer“, „The Times“, „Metro“. 2015-tais metais pasirodė pirmoji Helen Russell knyga „Daniško gyvenimo metai“, kuri greitai tapo pasauliniu bestseleriu.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Puzauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys, kurią skaitytojams dovanoja Helen Russell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Russell su knyga Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Russell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laimės atlasas. Pasaulio šalių laimės paslaptys" perkama kartu