0

Pirkėjų atsiliepimai

Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 4,10 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai" aprašymas

Verslo konsultavimo ir ugdymo kompanijos „Delivering Happiness“ bendraįkūrėja bei generalinė direktorė Jenn Lim atnaujina laimės skleidimo modelį ir pritaiko jį mūsų naujajai kasdienybei, demonstruodama visų tipų organizacijoms, kaip išugdyti įmonės kultūrą, gebančią prisitaikyti prie pokyčių ir klestėti.

Knygoje „Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai“ organizacinių modelių naujovės prasideda nuo pagrindinio tvarios sėkmės komponento – individo, žinančio savo tikslą ir susiejančio jį su įmonės misija. Nesvarbu, kokį vaidmenį atliekate: vadovaujate įmonei, komandai ar asmeniniam gyvenimui, ši knyga padės jums suvokti savo žmogiškąją esmę ir tikslingai gyventi būtent taip, kaip patys norite.

„The Wall Street Journal“ bestseleriu tapusiame veikale „Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai“ autorė Jenn Lim aiškiai ir konkrečiai pasakoja, kaip tarpusavyje susaistytame, sparčiai besivystančiame pasaulyje veikia jos modelis, pradedant nuo to, kaip kiekvienas asmuo apibrėžia savo vertybių bei tikslo suvokimą, o tada poveikio bangomis paskleidžia tai visoje organizacijos ekosistemoje.


  • Autorius: Jenn Lim
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269175
  • Vertėjas: Romualdas Grigaliūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos verslo knygos

Jenn Lim pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jenn Lim tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimės keliu. Tikrieji lyderiai ir jų prioritetai" perkama kartu