0

Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys

Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 1,49 €*
Sutaupote: 0.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955691556

2021-01-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys" aprašymas

Ši knyga "Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys" moko, kaip save parengti laimingiems atsitiktinumams, kurti situacijas, garantuojančias verslo sėkmę, ir iš menkiausios progos išpešti kuo daugiau naudos.


"Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys" - tai pirmas tikrai autentiškas verslininkystės vadovas, kurį privalo išsamiai išnagrinėti kiekvienas, ieškantis savojo kelio į pasisekimą.

Jo strategijos branduolys - to turėtų paisyti ir didžiausių korporacijų vadovai, ir pradedantis verslininkas - yra tokia nuostata: jei nori, kad tavo verslą lydėtų sėkmė, jis privalo būti visapusiškai pažangus, moraliai nepriekaištingas ir teigiamas filosofiniu požiūriu.

Ši knyga moko, kaip save parengti laimingiems atsitiktinumams, kurti situacijas, garantuojančias verslo sėkmę, ir iš menkiausios progos išpešti kuo daugiau naudos. Tai pirmas tikrai autentiškas verslininkystės vadovas, kurį privalo išsamiai išnagrinėti kiekvienas, ieškantis savojo kelio į pasisekimą.


"Geriausia mokytis iš kito asmens patirties, jei tik ji atrodo pakankamai tikroviška, kad galėtų būti jūsų patirtis. Bo Peabody sugeba savo patirtį atskleisti taip tikroviškai - ir linksmai - jog iš jos gali pasimokyti kiekvienas."


Esther Dyson, CNET Networks laisvoji redaktorė, PC Forum valdybos pirmininkė


"Kur buvo ši knyga, kai aš kūriau EarthLink? Visus tuos dalykus man teko perprasti labai sunkiai. Šioje knygoje gausu išmintingų įžvalgų ir tiesų kurios tinka visų tipų kompanijoms. Tai esminis mokymas kiekvienam, turinčiam savo verslą arba norinčiam jį pradėti."

SKY DAYTON, EarthLink Network, Inc. įkūrėjas ir valdybos pirmininkas


Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

Turinys

TURINYS

 

Įvadas / 9

1. Sėkmė ar sumanumas? / 17

2. Verslininkais gimstama, o ne tampama / 25

3. Verslininkai yra B pažangumo studentai; vadovai yra A pažangumo lygio studentai / 34

4. Puikus yra gero priešas / 40

5. Naujos kompanijos masina sociopatus / 45

6. Pasitelkite aklą tikėjimą / 52

7. Išmokite mylėti žodį „Ne" / 57

8. Renkitės savo bejėgiškumui / 61

9. Geriausia gynyba - nepiktas puolimas / 67

10. Netikėkite tuo, ką apie jus rašo spauda. Tiksliau - neskaitykite jos / 72

11. Nuolat pardavinėkite savo akcijas / 80

12. Žinokite, ko nežinote   / 89


Pabaigos žodis / 95

Padėkos / 103

Priedas / 205

Apie autorių / 109

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Bo Peabody parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bo Peabody tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laimės kūdikis? O gal labai sumanus? Verslo paslaptys" perkama kartu