⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą" aprašymas

Pradėkite kitaip žiūrėti į savo laimę ir susikurkite realistišką, bet džiaugsmo kupiną gyvenimą. Žmonės linkę manyti, kad laimė yra išskirtinis jausmas, tačiau taip nėra. Norint jaustis išties laimingiems, tereikia išplėsti laimės sampratą ir imti valdyti savuosius slopiklius.

Laimingų žmonių draugijos įkūrėja Pamela Gail Johnson įvardijo keturis praktinės laimės principus, kurie tūkstančiams žmonių padėjo pakeisti mąstyseną. Susimąstyti verčiantys klausimai, primenantys pratybų sąsiuvinio stilių, leis jums iškart įtraukti šiuos principus ir į savo gyvenimą.

Jeigu jaučiatės pavargę nuo pozityvaus mąstymo, visokių darbų sąrašų bei mokslinių knygų apie laimę, tuomet jums tikrai patiks tai, kaip paprastai ir tikroviškai viskas perteikiama „Laimės praktikoje“ su siekiu pagerinti jūsų gyvenimą. Ši knyga „Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą“ turėtų būti pažymėta įspėjimu: „DĖMESIO! Imsite jaustis laimingesni.“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Pamela Gail Johnson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pamela Gail Johnson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su " Laimės praktika. Keturi paprasti žingsniai, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą" perkama kartu