0

Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?

  • Leidėjas: Mažoji leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786099557090

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga "Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?" skirta visiems, kurie gilinasi į save bei nori geriau suprasti esančius šalia, skaitantiems psichologines, motyvacines, savipagalbos knygas ir žinantiems - jose visada ras šviesių ir įkvepiančių minčių.

Juoda Avis – tai dviejų merginų, trokštančių padėti žmonėms komfortiškiau jaustis sudėtingame pasaulyje, slapyvardis. Socialinio darbo praktikių interaktyvūs ir gyvai vedami savęs pažinimo bei tobulėjimo mokymai, paremti Sokrato metodu, sulaukė didžiulio dėmesio. Taip atsirado ne tik Juodos Avies paskyra socialiniame tinkle, bet ir ši knyga "Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?".

Knygoje "Laimės siūlai. Kas sakė, kad augti galima tik į viršų?" aprašytos tikros istorijos, Juodos Avies išanalizuotos situacijos, siūlomi savęs pažinimo būdai.
Juoda Avis įsitikinusi: “Sudėtingi žodžiai žadina protą, o suprantami – sielą” ir savo knyga nori pažadinti vidinį žmogaus pasaulį. Juoda Avis žino iš jos kailio suverptų laimės siūlų sudėtį ir ją jums atskleis šioje knygoje.

"Jei tik pasirenkame judėti, gyvenimas visada bėga kartu, mėtydamas mums dovanas – geras ir blogas patirtis, kliūtis, pažintis ir išsiskyrimus, liūdesį ir džiaugsmą, tik reikia visa tai sugauti."

"Gyvenimas – tai nuolat besisukanti karuselė, kuri kartais įsisuka taip, kad norisi iš jos išlipti ir palikti suktis ją vieną. Tačiau visada galima rinktis. Visada galima ką nors padaryti, kad sukimosi greitis taptų priimtinesnis."

"Geroji naujiena yra ta, kad laimė yra kantri, ji lauks jūsų, kol būsite pasiruošę priimti visas įmanomas pasaulio spalvas ir šypsotis be sąlygų ar priežasčių."

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu